Svatební cukroví - inspirace
Recept ještě nebyl hodnocenHledáte inspiraci jak nazdobit cukroví na svatbu? Inspirujte se v galerii, kde najdete cukroví nazdobené na mnoho způsobů. Linecké cukroví můžete naplnit marmeládou nebo…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 624 kJ / 388 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 5,80 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 1,30 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 4,50 g |
| Tuky | 25,00 g |
| – nasycené | 11,00 g |
| – nenasycené | 14,00 g |
| –– mononenasycené | 8,00 g |
| –– polynenasycené | 6,00 g |
| ––– omega 3 | 0,10 g |
| Vláknina | 2,00 g |
| Cholesterol | 200 mg |
| Sodík | 215 mg |
| Sůl | 0,50 g |
| Sacharidy | 34,00 g |
| – cukry | 0,80 g |
| ––– laktóza | 2,00 g |
Hledáte inspiraci jak nazdobit cukroví na svatbu? Inspirujte se v galerii, kde najdete cukroví nazdobené na mnoho způsobů. Linecké cukroví můžete naplnit marmeládou nebo…
Připravíme linecké těsto, které pak dáme na 20 min.do mrazáku. Poté vyválíme, ne moc tence , a dáme do dortové formy nebo do pekáčku spolu s pečícím papírem.Tvarohy dáme…
Hravé a sladké velikonoční tvoření, které potěší děti i dospělé. Karamelové slepičky spojují jemnou mandlovou hmotu, lahodný krém a čokoládové zdobení, jež se stane…
Křehké linecké kolečko s vrstvou kávového krému, pikantní marmeládou a navrch lahodná ořechovo-kávová pusinka. Tyto malé sladké jednohubky jsou poněkud pracnější, ale…
Ořechové řezy z lineckého těsta jsou krásně vláčné a jemné. Hodí se nejen ke kávě, ale i jako sváteční moučník, protože spojují jednoduchou přípravu a výbornou chuť.
Veškeré suroviny na korpus zpracujeme v hladké těsto, zabalíme do fólie a dáme na 30-60 min. do ledničky.Oloupeme jablka, pokrájíme je na malé kousíčky, vložíme do hrnce…
Formu na muffiny vyložíme papírovými košíčky. Pokud používáme silikonové, tak je jemně vytřeme olejem.Smícháme mouku, kakao, jedlou sodu a prosijeme. V druhé míse krátce…
Zpracujeme linecké těsto, pokud nemáme instantní směs, uděláme si vlastní linecké těsto.Přeneseme ho na vymaštěný pekáč a rukama nebo válečkem rozprostřeme po dnu…
Udělejte si vámi oblíbené linecké těsto, ale nezapomeňte do něj dát 1 - 2 lžičky citronové šťávy. Polovinu hotového těsta obarvíte kakaem a pak vykrajujete tvary a…
Pokud děláme koláč, jehož základem je linecké nebo nějaké podobné tužší těsto, nemusí mít podobu jen mřížkového koláče. Zvláště okraje si můžeme ozdobit vidličkou nebo…
Zpracujeme linecké těsto podle návodu, vyválíme a přeneseme na plech vyložený pečícím papírem. Jablka oloupeme, nastrouháme na hrubo a smícháme s ořechy, cukry a…
Oblíbené linecké tartaletky plněné svěžím tvarohovým krémem s rozmixovanými jahodami jsou skvělé pro horké červnové dny. Užijte si jahody, dokud je ještě sezóna a…
Linecké cukroví se dá snadno upravit i jako malé velikonoční pohoštění. Stačí zvolit jarní tvary a zdobení, které rozveselí sváteční stůl. Klasické linecké těsto po…
Všechny přísady včetně šlehačky dáme do nějaké nerezové nebo ohnivzdorné misky a položíme nad hrnec s vroucí vodou. Až se začne směs rozpouštět, začneme míchat metličkou…
Připravte k nedělnímu odpolednímu mlsání řezy z křehkého lineckého těsta s jemnou broskvovou náplní a čepicí zapečené krémové vrstvy ze zakysané smetany. Rozležením v…
Nepečená vajíčka ze sušenek jsou sladkým potěšením s jemnou chutí másla, kakaa a ořechů. Stačí pár ingrediencí, trocha tvořivosti a máte krásné velikonoční mlsání pro…
Z těsta si vykrojíme tvary a vypíchneme do nich tvořítkem požadované okýnko. Kyselé cucací bonbony PON PARI rozdrtíme na jemné drobečky (čím jemnější, tím lepší) a…
Kolečka pomažeme marmeládou. Z rumu, piškotů a mandlí uděláme pevnou hmotu, ze které vytvoříme kuličky. Dáme na kolečka s marmeládou, namočíme do polevy a můžeme posypat…
Křehké linecké košíčky s jemnou máslovou chutí, plněné lahodným ovocným krémem ze zakysané smetany. Každý kousek je korunován šťavnatou jahodou, která dodává moučníku…