uvařila 10. 3. 2014 21:44
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 10. 3. 2014 21:44
uvařila 10. 3. 2014 17:29
uvařila 10. 3. 2014 17:29
uvařila 10. 3. 2014 17:25
blaho v ústech
uvařila 10. 3. 2014 16:47
uvařil 10. 3. 2014 14:46
uvařila 10. 3. 2014 14:18
uvařila 10. 3. 2014 14:08
uvařila 10. 3. 2014 14:08
uvařila 10. 3. 2014 14:08
uvařila 10. 3. 2014 13:57
uvařila 10. 3. 2014 13:57
uvařila 10. 3. 2014 11:36
Měkký tvaroh smíchaný s jedním banánem, cca jednou lžičkou třtinového cukru a doslazen bio sirupem z agáve (cca 2 lžíce). Banán jsem před rozmačkáním potřela citronem.
uvařila 10. 3. 2014 11:31
uvařila 10. 3. 2014 11:31
Vyzkoušeno i s tvarohovým krémem
uvařila 10. 3. 2014 11:19
uvařila 10. 3. 2014 07:39
uvařila 10. 3. 2014 06:34
uvařila 10. 3. 2014 06:34
uvařila 10. 3. 2014 06:34
uvařila 10. 3. 2014 06:34
uvařila 10. 3. 2014 06:33
uvařila 10. 3. 2014 06:33
uvařila 10. 3. 2014 06:33