Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Díky za přivítání !

Špagetko optám se a dám event. vědět. ;-)

Papričko mněěěěěěě :-!:-!:-!:-!, už mi dosluhuje a chci si koupit s větším rozsahem, protože miluju krajinky a západy sluníčka :-!:-!, jestli to nemají komu prodat a je to super, hlááásííím se!!!

Jééééé, já to nemyslela zle. Spíš jsem si vzpoměla na známé, co si kupovali supermoderní foťák (už asi třetí v pořadí) a vždycky přemýšlí, komu ten starý - určitě pořád kvalitní - mají dát.
Helo22 omlouvám se, jestli jsem se tě dotkla. Bylo to myšleno v dobrém.:-)

Já bych možná malimno Papričku zabrzdila v nadšení pro bazary - myslím to tak, že pokud Hela nemá zkušenosti s digitálem, nemá se s kým poradit i těch 500 se může prodražit ;-), tím se tě Papričko, nechci dotknout ani Hely - pokud máš zkušenosti nebo někoho na radu, tak jo. Jinak ale úplně nový, jednoduchý digitál v záruce koupíš od 1500 (nedělám nikomu reklamu!!!), ale musí investovat do karty do foťáku, ale to ti vysvětlej v obchodě.Samozřejmě pokud jsi zkušená ve focení, tak se omlouvám :-).Pro vysvětlení - mám známého, vynikajícího fotografa Jizerských hor, nechci ho jmenovat, ale on digitálem nikdy prý fotit nebude, i když tomu určitě rozumí :-D To jen na vysvětlenou pro Helu, že ji nepodceňuju!!!;-)

Helo, vždyť to nemusí něco supermoderního. Zajdi v nouzi do bazaru a tam něco za 500 určitě pořídíš. Uvidíš, jaký budeš mít skvělý pocit, až Ti tvé fotečky, budeme chválit.;-)

Vítej Helo mezi námi, těšíme se na Tvé recepty a ten foťáček by to chtělo;-), ale i bez něho je fajn, že jsi tady:-)

Vitaj Hela:yes: O digitál popros Ježiška:-D

Děkuji všem za milé přivítání na těchto stránkách. Už jsem zaregistrovaná a zatím čtu a čtu, až se mi sbíhají sliny nad těmi dobrotami. Určitě také něčím přispěji, mám obrovskou zásobárnu receptů. Nejraději peču, to je moje slabost. Bohužel nemám digi foťák, tak to bude jen bez foto.
Všechny zdravím, pa Hela:yes:

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 1 hodinou

„Diabet - cukrovka“ lesanakrvych, 16. 2. 2024 23:04

„Přání a gratulace“ Nadja, 13. 2. 2024 07:58

Marie