Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 5 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas jeste zbytek kvetakove polevky , a…“ hazel, před 19 minutami
„Dobré odpoledne😊, dnes k obědu holandské řízky, bramborová…“ MarcelaPa, před 6 hodinami
„hazel: Stáni, do toho to má ješte daleko. Ale mám radost,…“ MarcelaPa, před 7 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
11. 12. 2011 15:13
11. 12. 2011 14:10
11. 12. 2011 11:22
11. 12. 2011 11:20
11. 12. 2011 09:44
u nás frankfurská polévka, sededínek s domácím houskovým knedlíkem a moučníček dnes nebude, páč jdeme odpo na oslavičku a tam budou mlsky
krásný den
10. 12. 2011 20:38
10. 12. 2011 16:55
10. 12. 2011 13:11
10. 12. 2011 12:39
10. 12. 2011 11:55
10. 12. 2011 10:23
Žampióny oloupeme a trochu je navlhčíme. Děláme to proto jen, aby sůl přilnula všem. Trochu v mouce obalíme a vajíčkem prosytíme. Pak už ony pěkně lepí ve strouhance jak ve smetí. Olej pěkně rozpálíme , do zlatova osmažíme. Do oleje dobré dáti trocu sádla, tak to dělávala moje máti. A brambory jak jsem psal, uvařil a rozšťouchal. Když však ještě do nich pár škvarečků dáš, věř řádně si pochutnáš.
9. 12. 2011 22:12
9. 12. 2011 12:51
9. 12. 2011 12:45
9. 12. 2011 11:24
Předchozí 1 … 2290 2291 2292 2293 2294 … 2912 Další