Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Přání a gratulace

Všechno nejlepší Alenkám k svátku, hodně zdraví a spokojenosti, hlavně Alence.kyp:-K

Alenko.kyp, k tvému dnešnímu svátku ti přeji hodně zdravíčka, štěstíčka a splnění každého přáníčka:-K:-K:-K

Všem Alenkám přeji krásný sváteček, vše nejlepší a krásný pohodový den:-K:-K:-K

Všem Alenkám přeji k dnešnímu svátku hodně zdravíčka, spokojenosti a štěstí :-K:-K:-K:-K

Klárko všechno nejelepší k svátečku,hodně zdravíčka a užij si svůj den:-K:-K:-K:-K:-K

Klárko přeji ti k svátku vše nejlepší:-K:-K:-K:-K:-K

Klárko,všechno nej k svátku/nevím,hestli máte stejný kalendář,jako v Česku,ale kdyby ne,tak nevadí:-K/

Ivetko -janatko;-):-) přidávám se k ostatním gratulantům a vinšuju pevné zdraví, hodně lásky a štěstí:-):-) Krásné narozeniny:-K:-K:-K

Janatko,všechno nejlepší k narozeninám:-K:-Khodně zdraví,štěstí a spokojenost:-K

Janatko i já ti přeju vše nejlepší k tvým narozeninám:-K:-K:-K:-))

a dodatečně Mirce75 přeju hodně štěstí a zdraví k jejím narozeninám:-K:-K:-K:-KMiruš omlouvám se:-)):-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K

Janatko i já přeji všechno nejlepšíííííí :-K:-K:-K:-K

Janatko, vše nej....k tvým narozeninám, hezky si je užij a ať se tě drží zdravíčko:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K:-K

Janatko přijmi i ode mne přání všeho nejlepšího k tvým narozeninám:-K:-K:-K:-K

Janatko:-*krásné narozeniny a vše,co se k nim přeje;-)já zvlášť přeji-opět hodně zdravíčka,všechno krásné a nejlepší:-K:-K:-K

Příjemný večer:-). Děkuji všem co si na mě vzpoměli:-8 za krásná přáníčka a Aničce navíc i za milé obrázky:-K. Moc jste mě potěšily:-K.
Nemám teď moc času a tak zanedbávám i PC, ale snad se to časem spraví. Snažím se udělat si občas časík na Topky, ale bohužel, vždy se vyskytne něco jiného, co musím udělat... Tak snad někdy později;-).

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

]