Krůtí miniřízečky v kari těstíčku
Recept ještě nebyl hodnocenMaso lehce naklepeme, osolíme a opepříme. Umícháme těstíčko ze všech surovin. Mléko přidáváme postupně, aby těstíčko bylo více tekuté. Maso necháme 2 hodiny odpočinout…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 428 kJ / 102 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 23,30 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 23,30 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 1,00 g |
| – nasycené | 0,28 g |
| – nenasycené | 0,57 g |
| –– mononenasycené | 0,38 g |
| –– polynenasycené | 0,19 g |
| ––– omega 3 | 0,19 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 50 mg |
| Sodík | 55 mg |
| Sůl | 0,14 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Maso lehce naklepeme, osolíme a opepříme. Umícháme těstíčko ze všech surovin. Mléko přidáváme postupně, aby těstíčko bylo více tekuté. Maso necháme 2 hodiny odpočinout…
Medailonky jemně rozklepeme hřbetem ruky a necháme odpočinout. V misce si smícháme cibuli nakrájenou najemno, prolisované stroužky česneku, pokrájené kapie a feferonky, …
Jemně opečené krůtí maso, doplněné čerstvým zeleným chřestem, tvoří ideální kombinaci pro lehký oběd nebo večeři. Tento velmi chutný pokrm je nejen snadný na přípravu,…
Maso opereme, lehce naklepeme přes mikroténový sáček a nakrájíme na proužky nebo malé medailonky. Dáme do mísy a promícháme s grilovacím kořením (třeba směs 7 pepřů) a…
Zapékací mísu pokapeme polovinou oleje,položíme polovinou anglicé slaniny nebo šunkou od kosti,na ni položíme oloupanou a nakrájenou dýni,loupaná a na měsíčky nakrájená…
Krůtí směs s cuketovým ragú je lehké a zdravé jídlo plné chutí, ideální pro rychlý oběd nebo večeři. Kombinace libového masa a sezónní zeleniny potěší nejen milovníky…
Jemná polentová kaše se špenátem a přírodními krůtími plátky s kořením adžika tvoří snadný a rychlý pokrm, který se hodí i pro všední dny. Podávat ji můžete se…
Řízky nasolíme, obalíme v mouce, vejci, strouhance a osmažíme.Mezitím oloupeme batát, nakrájíme na menší měsíčky, přidáme sůl a vaříme cca 10 minut. Potom scedíme,…
Chutné jídlo připravíme z krůtího masa a růžičkové kapusty. Krůtí maso stačí zapéct v troubě, růžičkovou kapustu podusíme a ochutíme vyškvařeným špekem a podáváme s…
Omyté a osušené maso zlehka naklepeme, osolíme a opepříme.Cibuli nastrouháme na jemno. Smícháme ji s mlékem, vejcem, kořením, hořčicí a strouhankou.Nakonec vsypeme mouku…
Lehká a přitom neodolatelně chutná alternativa klasických kapřích hranolků. Krůtí maso nakrájené na proužky, obalené a dokřupava opečené, je ideální k obědu, večeři nebo…