Kuřecí yakitori
Recept ještě nebyl hodnocenYakitori v sobě spojují jednoduchost přípravy a dokonalou vyváženost sladké, slané i kouřové chuti. Kousky šťavnatého kuřecího masa napíchneme na špejle a za častého…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 182 kJ / 43 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 0,20 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,20 g |
| Tuky | 0,00 g |
| – nasycené | 0,00 g |
| – nenasycené | 0,00 g |
| –– mononenasycené | 0,00 g |
| –– polynenasycené | 0,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 3 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 3,30 g |
| – cukry | 3,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Yakitori v sobě spojují jednoduchost přípravy a dokonalou vyváženost sladké, slané i kouřové chuti. Kousky šťavnatého kuřecího masa napíchneme na špejle a za častého…
Mleté maso dáme na pánev (bez použití oleje), rozmělníme na menší kousky a osmahneme. Pak přidáme česnek, pórek a zázvor, osmahneme,pak přidáme na kostky nakrájené tofu,…
Rýži rychle a důkladně propereme, scedíme, zalijeme určeným množstvím vody a dáme vařit do hrnce na vaření rýže, nebo dusit do trouby. Na sporáku si připravíme rozvar z…
Toto je losos kterého si zamilujete. Krásně jemná chuť ryby se snoubí marinádou inspirovanou asijskými chutěmi. Porci masa doplňuje hebká a lehce štiplavá kaše s wasabi.…
Máte chuť nahlédnout do kuchyně exotického Japonska? Zkuste jednoduché japonské pouliční jídlo Karaage. Namarinujte kuřecí maso i s kůží, obalte v jednoduchém těstíčku a…
Toto je losos kterého si zamilujete. Krásně jemná chuť ryby se snoubí marinádou inspirovanou asijskými chutěmi. Porci masa doplňuje hebká a lehce štiplavá kaše s wasabi.…
Kuřecí maso očistíme a nakrájíme na kostky. Zázvor a česnek oloupeme, nakrájíme na jemno.Potom připravíme marinádu - v menším hrnci svaříme vodu s cukrem, se sojovou…
Smícháme prolisovaný česnek, chilli omáčku, mirin, hnědý cukr, saké, sójovou omáčku a arašídový olej. Dobře prošleháme a zahřejeme, aby se zrnka cukru rozpustila.…