Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 9 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 9 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
4. 6. 2009 08:10
4. 6. 2009 05:25
3. 6. 2009 20:18
3. 6. 2009 18:13
3. 6. 2009 07:53
3. 6. 2009 06:46
2. 6. 2009 21:08
Někdy, když jsem enormně disciplinovaná, si k večeři dám jen nakrájenou čerstvou nebo vařenou zeleninu, kus dobrého sýra (tučnost nesleduji) a pálivou omáčku nebo drcené feferonky. Večer piju neperlivou vodu a bílé víno (deci si dám i k obědu). Hlad zaháním horkým zeleninovým vývarem. Zatím to funguje, ovšem margitovce děkuji za nastartování a mohu ji všem vřele doporučit. Není to žádná drasťárna a i taková mlsná "pusa" jako jsem já, to zvládla...
2. 6. 2009 20:24
2. 6. 2009 20:12
Ano na to pití jsem zapomněla, ale i tak vypiji za den skoro 2 litry. Hlavně odpoledne a večer to do sebe láduju abych vydržela.
2. 6. 2009 20:08
2. 6. 2009 19:12
Získate trocha prehľad o tejto diéte. Ak by ste mali knihu, máte ju aj s receptami.
2. 6. 2009 18:31
Výbušná, asi si to už tu niekde písala, ale nemôžem všetko preštudovať, koľko si schudla? A jojo nastal?
(Práve som si dala kúsok syra a dve paradajky a bojujem so sebou, že si to ani neviete predstaviť.)
2. 6. 2009 17:47
2. 6. 2009 17:41
2. 6. 2009 17:40
1 2 3 Další