Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 9 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 9 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
14. 11. 2009 16:21
14. 11. 2009 08:18
13. 11. 2009 22:50
Ale vám gratuluju!!!
13. 11. 2009 22:33
13. 11. 2009 21:12
13. 11. 2009 18:17
13. 11. 2009 15:47
13. 11. 2009 13:33
13. 11. 2009 13:31
13. 11. 2009 13:31
13. 11. 2009 13:16
13. 11. 2009 13:08
Pokračovat samozřejmně budeme. Teď už to jde hodně pomalu a navíc se blíží vánoce ... no musím být silná. Kolegyně Hanička se bude příští rok vdávat a chce být krásná nevěsta. Bohužel ona zhubla jen 4,5 kg, tak je trochu mrzutá, ale vydržíme.
13. 11. 2009 12:58
13. 11. 2009 12:55
13. 11. 2009 12:45
1 2 3 … 5 Další