Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezké úterní dopoledne i když je venku hnusně. Teda děvčata já mám velký smysl pro humor, i pro ten černý. Takže já se nenaštvávám a vím, že to co se zde řekne je míněno v legraci:-D.
Jak jsem psala včera dnes máme ještě omáčku. Je úterý, tak jdu na masáž a pak zalezu do tepla a budu si číst.
V 15 přijde Ella, tak jí necháme taky trošku omáčky. Včera snědla 4 knedlíky:-D a chtěla ještě 1, ale to jsem jí rozmluvila, bála jsem se, aby jí nebylo blbě:-D.
Ted mi přišlo objednané koření, tak si užívám krásné vůně. Já žádné koření v marketech nekupuji, ale objednávám už několik let v Království chuti a jsem max. spokojená:-K

Pekný deň, u nás polievka z václaviek a la držková, upečiem kuracie krídelká a pečiem kváskový chlieb, taký čerstvý je najlepší.

MarcelaPa: To jako, jestli budu "nafučená" :-O, tak to si musím pořádně rozmyslet, mozek už tak nefunguje i když je zapnutý, někdy je výpadek el. :-D a copak dnes udělám k obědu, vypadá to na smažený hermelín, br. kaše a okurkový salát, jinak už jsem "odfučená", takže klídek a pohoda, já mám legreaci ráda a kolemjdouci také, tak příjemný den a jdeme se věnovat bohulibé činnosti tj. plotně, pa, pa :-K:-K:-K

Simona Skolakova: díky, Simčo. :-*

MarcelaPa: Marci klídek an soused malý prďola jí to říká!!!!Ale Jani je veselá kopa tak jistě to tak aj vzala!!!Klídek!!!

Dobrý večer, doufám, že to všechny berete v legraci, to opisování. Alespoň já jsem to jako legraci myslela. Je přece dobře, že si tu můžeme přečíst, kdo co vaří a najít inspiraci.
A že jsem Jance napsala "zapni mozek"? To jsem si vzpomněla, jak Janka psala, že jí to říká její malý soused, psala o tom zde.
Jestli jsem se někoho dotkla, tak se velice omlouvám, nebylo to vůbec myšleno špatně, naopak.

tara23: ale však opisujme;-)když už člobrda neví,tak je to přeci tady o inspiraci,ale taky se stane,že kolikrát máme nápad vařit pomalu stejné jídlo a mě se ta shoda vždy líbí:-D:-K

janatka: Ivet, tak ted jsem opisovala od tebe. Taky jsem k večeři dělala pomazánku z vepřové konzery;-). Jen ten domací chleba jaksi scházel. Byl jen kupovaný :-D

Hezký večer. U nás vývar s nudlemi a špalíčky, kysané zelí a uzené maso. Pekla jsem koka řezy. K večeři byla pomazánka z vepřovky s domácím chlebem.;-)

Jana Pá: Jani já vím kdo od koho opisuje a já to rozhodně nejsem :-D. A nemyslím si, že jsem lepší kuchta, než ty. Já jen vařím ráda, protože ráda jím a jsem mlsná :-D.
A pak moje dcera má k vaření přímo odpor:-D, tak jí chci pomoct. Ona klidně rozebere pračku, vymaluje celý byt. Má nastarosti celou zahradu a 2 děti. Prostě je celá tatínek:-D. Ti 2 jí, protože maj hlad, já jím, protože mám chut:-D. Už když chodila do školy, tak přišla celá vysmátá, že psali jak se vaří těstoviny a ona jediná to nevěděla :-D.
Já jsem tenkrát říkala, že syna mám kuchaře a dcera bude asi automechnik :-D
A pak děti kuře na paprice milují, tak vařím pro ně:-).
A ve středu mi zase čeká vaření, už ted mi vylejzají oči z důlků:-D. Já si pro sebe uvařím nějakou polévku:-Q

Dobrý večer :-), my jsme dnes měli jarní kuřecí polévku se zázvorem a usmažila jsem boží milosti.

Jana Pá: no, Jani, já teda nevím, kdo opisuje. Zapni mozek!:-D:-):-K

tara23: neopisuj, jo :-D ty si lepší kuchta jako já, já už opravdu asi lenivím :-D:-K, uvidíme, zda u nás zůstane ;-):-K

Jana Pá: :-* Zdravím Jani, variť ma dosť baví, teraz tým niekedy bojujem s osamelosťou, zamestnávam ruky aj myseľ. Nedeľa bola výnimka. Mala som tu gratulantov a urobiť obed pre 12 -14 ľudí bolo pre mňa kedysi také samozrejmé, ale teraz bez pomocníka náročné v mnohých smeroch, a aj keď servírovania a spratávania sa chopili dcéry, večer som bola odrovnaná;-) a dnes potrebujem taký oddychový režim;-).

Hezký den, i u nás Kuře na paprice s knedlíkem <3:-K. Vařila jsem ze steheních řízků :-Q.
Zbyde i na zítra.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek