Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Reklama

Nadja: Nadi, příspěvek jsem odstranila. V případě opakování může být uživatel zablokován. :-K

polasektomas677: REKLAMA jak hrom - co s ní u vaření ??? 8-(

Nadja:
Dobrý den,

za nahlášené chyby týkající se stránkování děkuji. Předal jsem dál k nápravě. Stejně tak jsem to udělal v případě možnosti psaní komentářů pod články z Magazínu.

Děkuji za věcný komentář

toprecepty.cz: Dobrý den,
o moderátorkách jsem nepsala, ale o redaktorkách.

:-O:-! Uvádíte „Redaktorky jsou pro Magazín, kde jsou komentáře VYPNUTY“ - u článku jsem nenašla jediné slovíčko o vypnutí komentářů. Komentář se odešle a třeba odpoví nějaký jiný čtenář, ale autor nikdy.
Příklad, že komentáře jsou funkční: MAGAZÍN - Sýrové bochánky bez kynutí


;-) Konkrétní příklad neuvedu, už si nepamatuji, o co se jednalo - bylo to hned někde v počátcích uveřejňování těchto článků, a dohledat je nemám šanci. :no:

:-?:-?:-? Ještě mám dotaz: jak se dostat na starší články z magazínu???
Na stránce jsou uvedeny vždy jen poslední články a pod nimi „možnost přejít na libovolnou stránku“ , což ale (alespoň u mne) nefunguje - zadala jsem si str.402 (poslední z nabídky), ale nic. Jsou tam stále jen poslední články z července.
Děkuji Nadja

Nadja:Dobrý den, moderátorky mají na starosti receptovou část, to znamená celý obsah receptu včetně komentáře. Redaktorky jsou pro Magazín, kde jsou komentáře vypnuty a pro sekci Tipy a Triky, kde jsou komentáře sledovány.

Případně uveďte konkrétní příklady.

Děkuji

toprecepty.cz: jak se o web starají redaktorky? Nevím, zda všechny, ale moje zkušenost je taková, že napíší článek, vezmou peníze a dál na článek kašlou. Sama jsem zpočátku kolikrát psala nějaký dotaz do diskuse, ale odpověď nikdy žádná. To nepovažuji za "starání se".
Už jsem rezignovala a články nečtu, nebo nepíši do diskusí, protože je to zbytečné. Dnes se k nim dostanu jen tehdy (víceméně nedopatřením), pokud se článek objeví někde jinde, třeba na seznamu.cz (a po rozkliknutí se objeví článek odsud).
Domnívám se, že většina lidí sem chodí také proto, že je neotravují reklamy uprostřed receptu. ;-)

toprecepty.cz: oceňujem takýto prístup, zvýhodniť aktívnych užívateľov, mohli by si z toho zobrať príklad aj podobné weby. Za mna palec hore a prajem veľa úspechov. :yes:

Hezký den,

byl jsem upozorněn, abych se vyjádřil do této diskuze. Reklamy na webu jsou proto, aby web dokázal zaplatit nákladnou výrobu videoreceptů, serverů a v neposlední řadě lidi, kteří se o web starají: moderátorky, redaktorky, vývojáře a mnoho dalších. To, že se na toprecepty.cz objevuje reklama není žádná výjimka, drtivá většina webů má reklamu a drtivá většina ze stejného důvodu.

Mít web bez reklam je možné, je to v kompetenci moderátorek a tuto možnost dávají aktivním uživatelům, kteří přidávají recepty, fotografie nebo jsou jiným způsobe, prospěšní komunitě Topreceptů.

V tuto chvíli aktivně již několik měsíců pracujeme na možnosti odměňování aktivních uživatelů, kde jednou z mnoha odměn (výhod) bude web bez reklam. Pokud někdo nechce být akjtivní a stále by chtěl mít web bez reklam, bude mít možnost si tuto funkci zaplatit (poplatek v řádech deseti korun měsíčně).

Případně se ptejte

IvanFiala, Ontario3, Jitka J.: obraťte se na admini ;-)

Já tedy nevím,ale mě žádné reklamy nevyskakují:-K

Ty reklamy jsou hrozný a otravný. Kdyby jedna po přihlášení, jednu zavřu hned vyskočí další. To jsou stránky o reklamách a ne o receptech.

Já jsem registrovaná 13 let a taky mi pořád vyskakují reklamy, i když jsem přihlášená.

Ja tu nemám žiadne reklamy ani nič nevyskakuje a to veľmi oceňujem a preto sem najradšej chodím na rozdiel od ostatných webov o varení...

Pro přihlášené by reklamy být neměly - přihlásil ses? (na liště vpravo nahoře musíš mít svoji ikonku). Může to být i tím, že ses zaregistroval dnes - vytrvej. ;-)

To,nedávám. Čeho je moc,toho je příliš.

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Poslední diskuze

„Co dnes uvařit?“ Anna Kocikova, před 2 hodinami

„Pokec - vyhledávání“ Severinka, před 5 hodinami

„Přání a gratulace“ Anna Kocikova, před 12 hodinami

Marie