Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 4 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 4 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 4 hodinami
„tara23: taky údajně je 33, ale záleží kde se to měří, a…“ Jajajajaapaja, před 4 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
28. 11. 2012 11:11
28. 11. 2012 09:04
28. 11. 2012 08:54
28. 11. 2012 08:48
28. 11. 2012 08:41
To, že někdo nepozře určité druhy masa či maso všeobecně chápu také, to je konečně většinou věc pocitová, jen nějak nechápu, proč se chodíte týrat na stránky, které se věnují vaření všeobecně a je tedy logické, že se zde budou vyskytovat i recepty s masem.A i zde je spousta krásných vegetariánských receptů, např. od Lucasinky.
Jen pro odlehčení, byl tu zmiňován koloušek Bambi, hned mi naskočil můj oblíbený Čtyřlístek a prasátko Bobík, Králíci z klobouku a věřím, že těm méně sklerotickým i Honzíkova cesta..
28. 11. 2012 08:32
28. 11. 2012 08:17
"Chraňte kule, chraňte kule"
p.s. to jen tak pro rozvíření diskuse
28. 11. 2012 08:15
28. 11. 2012 08:08
28. 11. 2012 08:04
Není potřeba rozpoutávat ani slovní válku
Svetlana: a teď mi holky poraďte
27. 11. 2012 22:35
27. 11. 2012 22:17
27. 11. 2012 22:11
27. 11. 2012 22:05
Dobrou noc.
27. 11. 2012 22:00
Předchozí 1 2 3 4 5 Další