Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Simona Skolakova: Simčo, děkuji, vybavuji si, že jsem kdysi takto naložený květák jedla, ale bylo to ve směsi zeleniny a bylo to fajn, něco jako Moravanka. A ta růžová barva zážitek jen podtrhuje. Až budu dělat květák a nějaký mi jako vždy zbyde, tak ho zkusím naložit. Zatím jsem ho dávala do mrazáku, ale pak už to není ono.

Nadja: Nadji naložila jsem si 4 sklenice do octa jako okurky;-)nedělala jsem to mnoho let,ale doma se to u nás nakládalo a většinou zrůžověl,ale na chuti to neubralo.;-)

Simona Skolakova: naložený květák - jako salát? nebo jak naložený?

Simona Skolakova: Já popisuju úplně všechno

magdalenka: :-D:-D:-D:-D mám taky tak

Dobré ráno, ja varím boršč na dva dni, dnes budú ešte lángoše a zajtra sa uvidí, možno niekam vyrazíme na výlet.

hospodyne: medzi posledné vrstvy fólie tiež tú ceduľku dávam, často sa však ponáhľam, lebo robím naraz 100 vecí...:-8 hovädzie rozoznám podľa farby a kupujem málo, tak isto kuracie krídla alebo stehná - počet odhadnem intuitívne. Horšie je to s bravčovým - po zmrznutí nevidím, či je to krkovička alebo stehno alebo pliecko...

Já už mám guláš uvařený, bude s chlebem nebo knedlíkem, polévku ještě studuji recepty a podle zásob, které mám k dispozici "uvidíme" ;-)

Hezký večer:-Ku nás dnes byla na návštěvě nejstarší vnučka,tak jsem uvařila její oblíbenou zeleninovou polévku a byly kuřecí řízky s bram,kaší a naložený květák;-)pochutnali jsme si všici.No a do mrazáku taky často nepopisuji a pak je to překvapení:-D:-D,ale potěšily jste mi,že v tom nejsem sama;-):-D:yes:

Jana Pá: :-K:-K:-Q

:-Kmagdalenka: protože zpravidla ukládám větší množství čehokoliv do mražáků, zvykla jsem si do vakuovaných balíčků vkládat bílou plastovou kartičku s popisem suroviny a gramáží napsané tlustou tesařskou tužkou, protože grafit se nerozpije ani nedozná jiné úhony a když balím do frischfolie, tak pod předposlední vrstvu velkou ceduli z papíru s popisem, protože bez brýlí toho moc nenačtu a ne vždy je mám na krku. Spíš jinde. Zamotaná pod folií nespadne. Je to výsledek letitých, často nepříjemných omylů a musím říci, že funguje bezvadně. Rozhodně to není zbytečně investovaný čas:-D

Dobrý večer:-), dnes jsme měli vinnou klobásu, vařené brambory, tatarskou omáčku a meruňkový kompot.

Hezky den.
U nas jeste hovezi polevka, veprove kotletys balsamikovou cibuli, recepis je podle 1974andrea, bramborova kase a pecena mrkev a broccolice na pare. :-K

Dobrý deň, ja som dnes vytiahla z mrazáku mleté bravčové mäso a upiekla som na plechu mäsové guľky s cuketou a syrom, spolu s tým som piekla dyňu a príloha sú varené zemiaky a červená repa.

No aj ja si myslim, ze vsak to predsa musim bez popisu spoznat...a casto som prekvapena a velmi
:-).

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek