Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Julia Oskerova, před 5 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, před 7 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím dievčatá, dnes nevarím, je príliš horúco. Mala som…“ Julia Oskerova, před 5 hodinami
„Ja som ovocnu kyticu objednal zene minuly rok na vyrocie…“ maximilianx33, před 7 hodinami
„Hezký den dnes zeleninová polévka se žampiony a grilovaná…“ Simona Skolakova, před 9 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
7. 12. 2025 17:00
7. 12. 2025 16:04
Byla moc dobrá, i když polévky takhle pozdě odpoledne už moc nechci, tak jsem snědla 2 misky😀
7. 12. 2025 12:16
7. 12. 2025 11:26
Před chvílí jsem dostala chut na polévku, tak nějakou jednoduchou uvařím😀.
No a zítra budu zase vařit ve velkém, přijdou mladí😀
7. 12. 2025 10:32
My zase ryby moc nemusíme. Kapra už vůbec ne. Manžel brousí vedoucímu za samošky vždy před vánocema nože. A za to dostane vyfelatovaného kapra. No a já dám půlku sestře a druhý filet Ivě 😀.
Letos to budeme mít jiné. Vždycky máme štědrovečerní večeři doma a pak jdeme k synovi. Ale bohužel letos Iva slouží. Domů se dostane až kolem 18. Tak jsem je pozvala na večeři k nám. Zbyněk udělá salát a já budu smažit. Ivě jsem řekla, že jí teda kapra neusmažím, ale dám jí ho domů zmrzlého 😁.
K večeři bude smažená treska a řízky 😁.
Obalená treska mi chutná z ryb asi nejvíc. Zkoušela jsem obalit i sumečka, ale není to ono. Ten je lepší přírodní
7. 12. 2025 09:45
7. 12. 2025 01:28
u nas zbytek fazolove polevky , a vajickova omeleta. Pripravila jsem si testo na linecke cukrovi. Syn me volal ze chce s devcaty prijit a divat se jak to testo delam aby se to naucili. Tak ho jiste jeste jednou udelam . Jsem rada ze se to chteji naucit.
Ten pstruh na taliri , co upekla Julli je vystavni.😋
6. 12. 2025 20:34
6. 12. 2025 18:24
6. 12. 2025 10:41
6. 12. 2025 09:53
6. 12. 2025 09:20
6. 12. 2025 06:07
5. 12. 2025 23:01
5. 12. 2025 23:01
Předchozí 1 … 140 141 142 143 144 … 2913 Další