Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 9 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 9 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
6. 11. 2025 07:09
5. 11. 2025 22:18
Jiz jsme meli kvetakovou polevku, budeme mit rybu, bramborovou kasi a salat z kaderavku.
Udelala jsem si do zasoby "muesli" ke snidani do jogurtu a mam pripravene testo na jablkovy zavin.
5. 11. 2025 11:07
Pořád je u nás mlžný opar a sluníčko se nemůže prodrat ven😀
5. 11. 2025 09:12
5. 11. 2025 08:24
4. 11. 2025 13:48
4. 11. 2025 13:07
4. 11. 2025 12:24
4. 11. 2025 07:04
4. 11. 2025 02:02
3. 11. 2025 22:20
3. 11. 2025 22:11
u nas uplakany den, smutny, pravy listopadovy.
u nas byl zbytek cockove polevky a kureci prsicka v Cesar dressing a v rajcatech, k tomu testoviny.
Vcera jsme meli ten segetinsky gulas s knedlikem. Knedliky jsem delala podle Nadie v Microvlnce, ale neco jsem udelala spatne a nepovedli se me a to je nedelam poprve a vzdy byli pekne. Manzel je snedl, rikal ze byli ok., ale na te fotce uvidite ,ze se nepovedli.
3. 11. 2025 16:55
3. 11. 2025 14:24
Baba je určitě nádivka, říkáme tak velikonoční babě, tu já můžu
3. 11. 2025 13:37
Předchozí 1 … 160 161 162 163 164 … 2913 Další