Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Pěkný den:-).Na dnešek mám udělané kuřecí v zelenině s hříbky a jako příloha bude rýže:-p.No a ještě jsem k tomu večer upekla http://www.toprecepty.cz/recept/13563-babovka-z-po... od Jany R.:-),takže co ke kávě/čaji máme taky vyřešené - kluci už jí dokonce i posnídali;-).

Dobrý večer, u nás dnes byla k obědu jen vylepšená hrachovka z pytlíku (zalila jsem jí vývarem z vepř. kolene a přidala do ní hrášek, mrkev, brambory, jarní cibulku a petrželku) s pečivem. Odpoledne jsme byli na oslavě neteřiných jmenin, takže jsem nechtěla děti nacpat, aby měli místo na dort a ostatní dobroty.;-)

Hezký večer,dnes jsem na oběd uvařila pouze brambory,na to osmahlou cibulku a postrouhaný sýr.Dali jsme si k tomu mlíčko,pochutnali jsme si.

Pekný deň, u nás http://www.toprecepty.cz/recept/13917-letni-fazolk... a pečený bôčik - light, čerstvý chlieb a kvasáky...

Lenko (neregi.):-) ano,lilek nám roste na zahradě. Letos máme fialové mini lilky (je na té přiložené fotce);-) a loni jsme měli klasické,mini a velké bílé. Jestli chceš jukni,tady mám fotky - http://www.toprecepty.cz/album.php?id=58. Sazenice normálně kupujeme na jaře (v období sadby) ve městě - u zelinářů,nebo samostatných stánků. Ale s troškou šikovnosti a hlavně času,je lze určitě vypěstovat i doma;-). Přeji ti krásný den:-K.

:-ahoj, mirco75 - lilek Ti roste na zahrádce?, a sazeničky máš odkud?:-O

Dnes si KUS-KUS uděláme s kuřátkem ho promícháme. Taky trochu zeleniny, pokaždé je trochu jiný. Kdo ho dělá jistě uzná, že je to směs prostě dobrá. Dá se dělat na slano i sladko, udělá ho každý i nezkušený bratko. Je to prostě rychlé jídlo, aby se i více stihlo./foto ilustrativní/

Příjemné středeční dopoledne:-).Našla jsem v mrazáku kousek hovězího,tak ho udělám jako nudličky se zeleninou ze zahrádky (cuketa,lilek,rajčata) a jako příloha bude rýže.No a k večeři bude sumec,kterého manžel včera ulovil - jen ještě musím vymyslet,jak ho udělám:-8;-).

Hezký večer.Já jsem dnes vařila pouze kuřecí vývar,ale masa bylo hodně,takže je vynikajícíííí a do ní spoustu krupicových noků.Dále byl k večeři šopský salát s balkánem nebo eidamem.:-p:-K

hezký den, tak dnes grilované kuře, pečené brambory a zbytek http://www.toprecepty.cz/recept/13885-pecene-lesni......a nemá to chybu :-p:-p

Dneska hnedka po ránu, přijela k nám naše dcerka a přivezla zas hub nám více a syrovinek do čepice. Proto dneska bude gulášek z nich jen bude a RECEPTÍK na TOPKÁCH též přibude. Jen co dopíšu sem nyní , vydržte vy ještě chvíli. Foto vlastní. Recept současný.

Příjemné úterý:-).Dnes bude pro kluky krůtí rizoto se zeleninou,okurkový salát a já budu mít http://www.toprecepty.cz/recept/5037-cuketova-pole... od Maris:-) a jako druhé http://www.toprecepty.cz/recept/242-gulas-z-pychav... s chlebem,protože mi manžel včera přinesla krásnou velkou pýchavku.K večeři bude ve formě řízků a k nim udělám rajčatový salát:-p.Jako zákusek máme ještě http://www.toprecepty.cz/recept/13755-kremovy-kola... od Klarak:-).

Dnes byla vecere studena...uzasny chlebik od maris http://www.toprecepty.cz/recept/3093-bylinkovo-syr..., dobre Dalamanky od Jany Remkove http://www.toprecepty.cz/recept/6060-dalamanky/, smes syru, salat Caprese a okurky, papriky, vajicka a roketa.....vse se nesnedlo, ale alespon zbyde na zitrek :-K

Tak zas je den, že já nevím co mám psát a jakej obrázek vám dát. Já jsem bez nápadu dneska, takže něco rychle se jen spleská. Polívku "Česneču" si dám (Oukrop), tu já rychle udělám.Pak špagety střelohbitě, snad nepojdu na úbitě HI HI./I/

Příjemné pondělí:-),my dnes budeme celý den zbytkovat pod heslem,co jsme si navařili,to si taky sníme;-):-D.Ale ke kávě budeme mít broskvovou novinku http://www.toprecepty.cz/recept/13755-kremovy-kola... od Klarak:-),kterou jsem v noci upekla;-).

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek