Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ hazel, před 2 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 2 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 9 hodinami
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 16 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
6. 4. 2026 19:47
6. 4. 2026 17:12
6. 4. 2026 17:08
Byla jsem u ní v sobotu, díky sirupu, už aspoň trošku mluvila.
6. 4. 2026 13:51
A já si napustila plnou vanu s pěnou a skoro hodinu jsem relaxovala a hned mi je líp 😀
6. 4. 2026 13:48
Ty chlebíčky dělala vendula s Ellou, já bych je tak krásné zdaleka neměla.😁
6. 4. 2026 13:45
6. 4. 2026 11:04
6. 4. 2026 10:29
a Vendy vše nejlepší k svátku mám vnučku Vendy😍💖
6. 4. 2026 09:47
K obědu jsem pekla kachnu + 2 stehna, hlávkové karamelové zelí , bramborové i kynuté knedlíky😋👍
Bylo 16 barvených vajíček a zbyly 4. 😁
6. 4. 2026 07:51
6. 4. 2026 07:41
Počasí je dnes slušné, občas vysvitne sluníčko, a fouká to jen mírně.
6. 4. 2026 07:28
Naši malí koledníci už byli u babiček a tet, teď jim přišel kamarád a za chvíli jsou u nás.
Včera jsem barvila vajíčka, ale měla jsem jen hnědá vajíčka, tak jsem se bála, jak to dopadne; ale vyšlo to nad očekávání dobře. Barvila jsem tradičně v cibuli - ta šla skoro až do tmavě červena a pár jsem jich zkusila vařit ve vodě, která zbyla po spaření kopřiv do sekanice - z těch byla tmavě hnědá, ale na bílých vajíčkách nic moc (spíše nic, než moc).
6. 4. 2026 06:15
5. 4. 2026 19:23
Stáničko moc děkuji za přání😘💖
5. 4. 2026 19:00
Uprimne Ti preje Stana.
Jsem rada ze jsem to stihla u Vas pred pulnoci.
Na zdravi🥂
Předchozí 1 … 51 52 53 54 55 … 2914 Další