Zapečené roládky s krabími tyčinkami

Suroviny

4 kuřecí řízky
4 plátky šunky
1 balení krabích tyčinek
130 g špenátových listů
provensálské koření
sezam
olej
pepř
sůl

Postup přípravy receptu

 1. Maso si naklepeme přes igelitovou folii na tenké plátky, které osolíme, opepříme a posypeme provensálským kořením.

 2. Na plátky dáme špenátový list, pak plátek šunky, opět špenátový list, doprostřed krabí tyčinku a zabalíme do roládek.

 3. Každou roládku poválíme v sezamových semínkách a každou zabalíme do alobalu, který potřeme olejem.

 4. Dáváme na plech, pečeme asi 20 minut na 200°C.

Poznámka od kuchařky

Protože jsem honem nesehnala špenátové listy, jen kuličky, tak dám fotku, až bude možnost to dělat a budou vhodné ingredience.

Dělávám k tomu bramborovou kaši, nebo brambory. Je to celkem rychlé a dobré.

Komentáře k receptu Zapečené roládky s krabími tyčinkami

 • Marta Marta

  holky, díky :-8

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka (autorka receptu)

  Marti, za prvé ti děkuji, že jsi vyzkoušela můj recept a ještě ho pěkně vychytala,;-)a pak ty fotky, to se tají dech:yes:jako by jsi to vystřihla z nějakého "exklučasopisu"-jsou fakt suprový:-!;-)

  Odpovědět

 • maris maris

  Marto, paráda. Zaujala mě ta slunečnice. Krásné fotky:yes:

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Páni, to jsou krásné obrázky...:yes::yes:
  Marti, Ty jsi vlastně vytvořila nový recept :-). Já to dělám taky, stačí mě popostrčit, inspirovat a už se rodí nové varianty...:-p a začíná improvizace u sporáku ;-). Kolikrát je to jen fotka v časopise - zítra chystám něco na ten způsob...pokud se vydaří a nebudu líná, přidám recept a fotky.

  Odpovědět

 • Marta Marta

  Špenátových listů jsem dala jen jednu poctivější vrtstvu, přidala jsem ještě proužek papriky a hranolek tvrdého sýra. Závitky byly moc dobré :yes:, jen příště určitě vynechám krabí tyčinku (tu mi děti vyhazovaly z talíře a mně pečená taky nechutnala) a zřejmě jí nahradím slaninkou :-p. Když došlo na sezam, tak jsem zjistila, že ho nemám :-D a tak jsem závitky bohatě posypala slunečnicí a udělala jsem moooc dobře, pečená semínka natáhly šťávu z masa a koření a byly tak úžasnou tečkou za celým obědem (ještě jsem šla vyzobávat zbylou slunečnici z alobalu :-)) ). Pardon, nějak jsem se rozepsala....:-8. Dávám bod :yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka (autorka receptu)

  Jani, ten listovej by se určitě mohl použít, ten mám na mysli a nebo čerstvý, ten teď není. Minule v Kauflandu jsem koupila špenát sekaný a je zamražený tak jako v kouličkách. Přemýšlím, že možná kdyby se rozmrazil, že by šel rozložit a napatlat pod i na šunku. Na mozaiku by to vyšlo stejně když se to upeče. Kdoví, možná to vyzkouším a nafotím.;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  No, taky jsem si říkala, kde teď vzít špenátové listy. Prodává se sice listový špenát, ale to asi není to, co myslíš, nebo jo, Bibi? A jaké myslíš kuličky:-?:-O Jinak, docela bych to ráda viděla hotové, musí to být moc hezké na řezu.:-p

  Odpovědět

Tématické fráze: zapečené kuřecí roládky závitky s krabími tyčinkami pecene surimi kuřecí plátek s krabími tyčinkami kureci zaviteks krabi tycinkou závitky s krabíma tyčinkama krabí máso zapečené koláč z listového těsta se surimi tyčinkami kuřecí závitky s krabími tyčinkami špenátove zavitky kureci zavitky s krabim masem kuřecí maso krabí tyčinky kureci maso s krabimi tycinkami maso s krabími tyčinkami spenatove listy závitek s krabi tycinkou krabí tyčinky zacene kuličky z krabích tyčinek krůtí závitky se surimi tyčinkami kuřecí závitky se surimi tyčinkami