Řezníkovi ptáčci
Recept ještě nebyl hodnocenPlátky hovězího masa rozklepeme na tenké větší plátky. Rozprostřeme je a posypeme kořením „Roštěnky“ a potřeme hořčicí dle chuti a zvyku. Na takto potřené plátky masa…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 904 kJ / 216 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 25,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 25,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 12,00 g |
| – nasycené | 3,00 g |
| – nenasycené | 9,00 g |
| –– mononenasycené | 5,00 g |
| –– polynenasycené | 4,00 g |
| ––– omega 3 | 0,10 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 80 mg |
| Sodík | 4,00 g |
| Sůl | 10,00 g |
| Sacharidy | 2,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Plátky hovězího masa rozklepeme na tenké větší plátky. Rozprostřeme je a posypeme kořením „Roštěnky“ a potřeme hořčicí dle chuti a zvyku. Na takto potřené plátky masa…
Klobásky (libovolné dle chuti) nakrájíme na kolečka a na pánvi s trochou oleje necháme opéct.Poté přidáme na větší kousky pokrájenou sušenou alpskou šunku (může být i…
Hermelín lehce potřeme olivovým olejem, zejména proto, aby na něm lépe držela alpská šunka.Po potření Hermelín tedy obalíme do kabátku z alpské šunky (dle šířky plátku…