uvařila 15. 2. 2014 22:02
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 15. 2. 2014 22:02
uvařila 15. 2. 2014 22:01
uvařila 15. 2. 2014 22:01
uvařila 15. 2. 2014 22:01
uvařila 15. 2. 2014 21:23
uvařila 15. 2. 2014 21:22
uvařila 15. 2. 2014 21:22
uvařila 15. 2. 2014 21:12
uvařila 15. 2. 2014 20:42
uvařila 15. 2. 2014 20:41
uvařila 15. 2. 2014 20:21
Bylo to mňam
uvařila 15. 2. 2014 20:20
Na přílohu byly brambory z papiňáku podle Isindy
uvařila 15. 2. 2014 20:19
K zelenině přidáme citronovou kůru a 8minut restujeme.Přidáme k měkkému masu,pánev vypláchneme,přilijeme do hrnce a zredukujeme šťávu.Přidáme bylinky,dochutíme
uvařila 15. 2. 2014 20:19
Nudličky masa poprášíme zázvorem,na oleji orestujeme slaninu s cibulí,přidáme česnek,maso,zatáhneme a dusíme.Na máslo dáme kostičky zeleniny
uvařila 15. 2. 2014 20:19
Plátky masa naklepeme,nakrájíme na nudličkyCesnek na plátky,cibuli na céčka a slaninu na nudličky
uvařila 15. 2. 2014 20:19
Dýni a celer nakrájíme na drobné kostičky
uvařila 15. 2. 2014 20:18
Část použitých surovin
uvařila 15. 2. 2014 20:17
Detail
uvařila 15. 2. 2014 20:17
uvařila 15. 2. 2014 20:17
Hovězí nudličky na slanině,s dýní Hokkaido
uvařila 15. 2. 2014 19:06
uvařila 15. 2. 2014 19:05
uvařila 15. 2. 2014 19:05
uvařila 15. 2. 2014 19:05