Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Žabka otevřela další dvě nové prodejny

Dvě nové prodejny Žabka přivítaly tento týden své první zákazníky. Jednou z nich je rezidentní prodejna, která je součástí bytového projektu Zlatý kopec v Přezleticích u Prahy. Druhá prodejna je umístěna na rušné Americké ulici v Plzni. Oba obchody nabídnou v moderním prostředí širokou nabídku produktů a služeb s dlouhou otevírací dobou.

Síť prodejen Žabka hlásí další dva nové obchody. Zákazníci v nich najdou vedle široké nabídky čerstvých a trvanlivých potravin i možnost pořídit si čerstvou kávu a pestrou paletu služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

„Oba dva obchody jsou svojí polohou a zaměřením na zákazníky úplně jiné, ale skvěle reprezentují naši strategii. Prodejna v Přezleticích cílí na rezidentní zákazníky v rámci nového bytového komplexu, naopak plzeňská prodejna na Americké ulici cílí na vysokou průchodnost osob v centru města,“ vysvětluje Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka v ČR.

Rychle se rozvíjející obec Přezletice na hranici městské části Praha 9 – Vinoř, nabízí pohodlné bydlení v blízkosti hlavního města, v klidném a příjemném prostředí. V rámci bytového komplexu Zlatý kopec, který vystavěla developerská společnost Benuga, se nachází i prodejna Žabka. V ulici Pod zahrady 632 bude na prodejní ploše 78 m2 obsluhovat především rezidentní zákazníky, kteří jistě ocení dlouhou otevírací dobu PO-NE 6:22 hodin a širokou nabídku produktů a služeb pro rychlý a pohodlný nákup.

Žabka

V centrum Plzně, resp. v ulici Americká 3/2719  se zákazníci taktéž mohou těšit na velmi pestrou paletu výrobků a služeb s otevírací dobou PO-NE 6:23 hodin a prodejní plochou 130m2.

Prodejní síť obchodů Žabka i nadále hledá vhodné prostory pro nové obchody a za případné doporučení nabízí finanční odměnu 30 000 korun. Více informací na: https://izabka.cz/najdi-si-svou-zabku-a-skoc-do-toho-s-nami/

 

Komentáře

Ke článku nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář

Přidat komentář


Edice Toprecepty.cz

Kuchařky a kalendář

Naše kuchařka

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e-mailem. Vaše Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům