Jarní soutěž o tři parádní grily

31. 3. 2019 03:00

Přečteno: 3 695× Ostatní toprecepty.cz

Jarní soutěž o tři parádní grily Připravili jsme pro vás Velikonoční soutěž o tři krásné grily od společnosti grilykrby.cz. Vyhrát může ten, kdo v měsíci dubnu přidá jakýkoli Velikonoční recept. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu, ale samozřejmě čím více Velikonočních receptů přidáte, tím je větší šance, že porota vybere jako vítězný recept právě ten Váš. Porota bude především hodnotit originalitu daného receptu, kvalitu fotografie a oblíbenost receptu u našich návštěvníků. Vyhlášení vítězů proběhne 3. května.


Výsledky soutěže

Porota složená z tvůrců Topreceptů se shodla na třech vítězích, kterými jsou:

Mika59, Angel666 a JanaDorazinova

Rozhodování to bylo těžké, protože spousta z Vás přidává opravdu nádherné recepty a s fotkami si opravdu vyhrajete :) Proto jsme se rozhodli udělat velmi brzy podobnou soutěž o další 3 krásné grily, ať mají další 3 z vás možnost mít pravidelně grilované dobroty. Brzy dáme vědět, děkujeme všem zapojeným autorům receptů a vítězům se ještě dnes ozveme. 

 

Ceny v soutěži

Kotlový gril Black Pearl Select Landmann Gril Weber Master Touch GBS 57 cm, krémový Kotlový gril Landmann Black Pearl Comfort, 46 cm

 

Partner soutěže:

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej svým přátelům!

Sdílet na Facebooku Poslat emailem

Článek sdílelo již 57 kuchařů a kuchařek

 • toprecepty.cz toprecepty.cz

 • maris maris

  toprecepty.cz: dobře - ale v zadání se hovoří jen o vítězném receptu, a je jasně napsáno, že nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě a teď píšete o hodnocení celkového počtu..... " Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu, ale samozřejmě čím více Velikonočních receptů přidáte, tím je větší šance, že porota vybere jako vítězný recept právě ten Váš. Porota bude především hodnotit originalitu daného receptu, kvalitu fotografie a oblíbenost receptu u našich návštěvníků. "
  Já tomu tak rozumím, proto jsem chtěla, abyste zveřejnili dané vítězné recepty, které porota vybrala a o kterých v ohlášení soutěže píšete
  Podotýkám, že jsem se soutěže nezúčastnila a nemám na tom opravdu žádný osobní zájem. Výhry jsou určitě ve správných rukou a vítězkám gratuluji:-8

  Odpovědět

 • toprecepty.cz toprecepty.cz

  Zdravím všechny, pokud někdo přidal v dubnu alespoň 1 Velikonoční recept, byl zařazen mezi soutěžící a pak jsme hodnotili celkový počet jeho receptů přidaných v dubnu, oblíbenost těcho receptů, sdílení na FB atd. Nevyhlašujeme tedy vítězné recepty, ale vítěze, kteří přidali alespoň 1 Velikonoční recept.

  Odpovědět

 • mika59 mika59

  Gril mám doma..moc děkujííí...dodání je to skvělé.. A určitě přidám to první grilované jídlo..děkuji ještě jednou..:-K:-K

  Odpovědět

 • Simona Skolakova Simona Skolakova

  Všem vítězům gratuluji:-K:-K:yes::yes: a ceny jim ze srdce přeji:-K,ale taky by mi zajímaly ty velikonoční recepty;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Hella: Myslíš tu hlívu a ostatní?? To je tady od začátku, asi jako inspirace Heli:-8

  Odpovědět

 • Hella Hella

  Je opravdu divné, že se jako "Recepty k tomuto článku" zobrazují staré recepty jiných autorů ...

  Odpovědět

 • Lenunka Lenunka

  je škoda, že nejsou uveřejněné vítězné recepty, tipuji u Miky ty krásné jahůdky v čokoládě a u Jany ten sýr z vajec, u Angel666 nevím, tam toho bylo víc:-)
  každopádně velká gratulace všem vítězkám :-):-K:-K:-K

  Odpovědět

 • medanek medanek

  Všem třem vítězům posílám velkou gratulaci:-K:-K:-K

  Odpovědět

 • Angel 666 Angel 666

  JanaDorazinova: jé, Jani děkuju a gratuluju i Tobě a Miladě :-):-K

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Angel 666: Gratuluji!!!!:-K

  Odpovědět

 • Angel 666 Angel 666

  Zjistila jsem to až teď a jsem moc překvapená :-O. Moc děkuji za výhru, vážím si toho :-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Johanka128: Libor se omluvil, nebyl tady. Takže tak;-)

  Odpovědět

 • Johanka128 Johanka128

  JanaDorazinova: Který myslíš? Já jsem jich přidala několik, ale je otázka, který je považovaný za velikonoční a který ne. Mě zajímalo, jak to dopadlo, a skoro týdne po avizovaném datu a nic...

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Johanka128: Nebo jsi to nebyla ty? ????

  Odpovědět

 • mika59 mika59

  Děkuji porotě za ocenění :-) moc si toho vážím :-K

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Johanka128: No :-D a teď to vypadá, že jsem si to vyřvala :-( ale tak to není.. Bylo mi líto, že tak fajné recepty a nikdo se neozývá, ještě jsem to tady nezažila. Vím, že i tvůj recept byl skvělý, tak snad se nezlobíš :-(. Tak příště to určitě vyjde ;-);-)

  Odpovědět

 • Johanka128 Johanka128

  JanaDorazinova: Taky me to zajimalo. A moc gratuluju Jani:-K Jeste by se mohly uverejnit konkretni recepty, ktere vyhraly.

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  "Vyhlášení vítězů proběhne 3. května"... Zeptám se, asi jediná. Proč dodnes nebyli vyhlášení vítězové?? Proč Toprecepty mlčí, když se na to zeptám?? Co se stalo??

  Odpovědět

Přidat komentář

Zapomněl/a jsem heslo