Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 5 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dnes jsem si připadala jako blázen, takové parno a já vařím…“ tara23, před 5 hodinami
„Jajajajaapaja: Jaruš venku je 36, doma v obýváku máme 25.…“ tara23, před 5 hodinami
„tara23: taky údajně je 33, ale záleží kde se to měří, a…“ Jajajajaapaja, před 5 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
4. 1. 2026 07:47
Má na oboje samorozmražování a další vychytávky. Odpoledne jsem vyndala z mrazáku maso a dala do ledničky do přihrádky na maso. Ani se nehnulo, ted jsem ho vyndala stejně zmrzlé jako jsem ho tam dala. 😁.
Lednice má z venku na dveřích teploměr.
Taky by se mi líbila Americká dvoudvéřová, ale bohužel není místo
lednice.heureka.cz/lg-gbv5250cpy/#prehled/
Měla by to být tahle
Taky chceme rozmrazit velký pulták, ale nejdřív se musí koupit pevné tašky na maso. Nejlepší se nám zdají z Lídlu, jsou hodně pevné. A to bude nejdřív v úterý😀
4. 1. 2026 00:12
3. 1. 2026 22:18
3. 1. 2026 22:09
3. 1. 2026 21:31
3. 1. 2026 21:11
Teď mě čeká velký pultový mrazák.
3. 1. 2026 20:35
3. 1. 2026 20:32
3. 1. 2026 17:25
3. 1. 2026 16:43
3. 1. 2026 16:42
Já pak budu hodně chválit a děkovat 😀.
Akorát přendám maso do nových tašek( to musím já, abych věděla kde co je)a odnesu je zatím na balkon.
U mrazáku je málo místa, akorát by jsme se navzájem pletli 😁
3. 1. 2026 15:15
3. 1. 2026 12:26
No ale ještě to počká, ted půjdeme na krátkou procházku. už musím vystrčit nos, jinak zblbnu😀
3. 1. 2026 12:17
3. 1. 2026 10:59
Před chvílí jsem si připravovala maso na příští týden a v tašce jsem našla 2 kotletky. Za boha si nemůžu vzpomenout na co jsem s nimi měla v plánu 😁.
Manžel to vyřešil "Nepřemýšlej, vyndej je a až rozmrznou usmažíme si řízky 😁"
Taky řešení 😀
Předchozí 1 … 125 126 127 128 129 … 2913 Další