Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Jajajajaapaja, před 7 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím z rozžhaveného obýváku Dneska toto, torteliny s…“ Jajajajaapaja, před 6 hodinami
„Hezký den dnes kapustová polévka se žampiony a vepřový…“ Simona Skolakova, před 7 hodinami
„Hezký den, po dlouhé době jsem si dneska pochutnala na…“ tara23, před 7 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
12. 12. 2025 16:45
Včera jsme měli ukrajinský boršč a italské panini.
Dnes vepřové moo shu a jasmínová rýže. Teď jdu péct vanilkové rohlíčky.
12. 12. 2025 12:19
Já totiž ledvinky neumím uvařit,ať jsem dělala co jsem dělala vždy byly cítit a tak už jsem to vzdala a nedělám je.
12. 12. 2025 11:28
A manžel už jede na Křivoklát, ale trošku jsem nechala na zítra, abych nemusela vařit
11. 12. 2025 19:18
ja dnes nevarim, jdeme oslavit nasi snach narozeniny do restaurace. Tak snad si neco vyberu😄
Delala jsem testo jeste znovu na linecke cukrovi, mam udelane na vanilkove rohlicky a pernicky. Ted zacnu peci, at neco udelam nez odejdeme z domu.
Ty cokoladaove kosicky jsou luxusni, az trochu moc cokolady pro me.
Moc vsem marodum preji hodne brzke uzdraveni, at jste vsichni fit na Vanoce.😉
11. 12. 2025 13:59
11. 12. 2025 13:06
11. 12. 2025 12:41
11. 12. 2025 12:29
Dnes udělám přírodní plátek z jelena s bramborama. Jelena mám poprvé, nikdy jsem ho zatím neochutnala, tak jsem na něj zvědavá.
Na polevu na cukroví ráda používám 200 g čokoládu z Lidlu - "Čokoláda na vaření Fin Carré" - dříve se v akci dala koupit za necelých 30Kč, teď byla v akci 2+1 za 140Kč, tedy 46Kč za 1 kus. 😭😠😡
11. 12. 2025 12:16
Opekla jsem jitrničky, brambor, domácí kysané zelí.
11. 12. 2025 11:03
No a začala jsem zlehka s vánočním úklidem😀
11. 12. 2025 10:40
11. 12. 2025 10:18
Všem marodům přeji,aby byli brzy zase fit.😉
11. 12. 2025 07:50
10. 12. 2025 22:16
u nas kureci gulas s pecivem, a znovu ovesne-bananove livanecky. Chtela jsem delat linecke cukrovi ,zatim me nezbyl cas a pritom ani nevim s cim jsem byla tak zamestnana.😂
Cely den u nas snezi, vypada to hezky z okna,ale manzel jezdil a rikal ze to neni zrovna pekne na jezdeni.
10. 12. 2025 16:53
Předchozí 1 … 137 138 139 140 141 … 2914 Další