Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

Hezky patecni den. :-K
Predevcirem jsme meli veprove maso na zelenine zapecene pod bramborovou kasi a vcera v troube pecenou bramboru s chili. Dnes budou domaci mini pizzy. :-)

U nás dneska rajská polévka a zemlbába.Zítra polévka porková, krutonky a džuveč posypaný sýrem, v neděli potom polévka ještě nevím jaká, vepřová roláda s bramborovou kaší.

Zdravím, my měli včera domácí pizzu, dnes bude pomazánka z vepřovky. Zítra řízky se šťouchanými brambory a v neděli rajská omáčka s masouvými koulemi. Přeji všem krásný víkend.

Dnes u nás šunkofleky a uzená polévka s kroupama:-p

Ahoja, u nás se to dneska odbyde - gulášová polévka od včera a jablíčkové knedlíky od předvčera:-O:-O:-O:-D:-D:-D:-D

Dobry vecer, my dnes meli kremovou bramborovou polevku, plnene papriky s rajskou omackou a ryzi. Zitra se chystam na kefirku, rybi prsty s brkasi, k tomu mandarinkovy kompot. ;-)

Ahojte,já mám dnes nějakou vařící mánii.Polívku mám od včera vločkovou se zeleninou,tak jsem udělala bramborový salát k něnu jsem upekla křídla z krůty. Upekla jsem chleba,k jsem udělala vaječnou pomazánku a ted se chystám na řepánky,které budou mít premieru.Snad se podaří a budou chutnat ;-):-):-K

Dnes u nás vinná klobása s bramborem, polévka zeleninová s rozpuštěným vajíčkem a kompot.:-p

U nás dnes dušená mrkev s masem z vepřových ocásků, vařené brambory a na zítra jsem umíchala mexické fazole:-)

jarda Kadic::yes::yes::yes::-O

Dobrý den,tak jsme zdárně dojedli kuře na paprice:-D A teď budeme mít 2 dny krkovičku, zelí, bramborové knedle:-p;-)

Dobré odpoledne, my jsme měli od včera ještě dýňovou polévku a přes noc jsem v pomalém hrnci dělala krůtí křídla na žampionech, mrkvi a hrášku, k tomu byly těstoviny :-)

Přeji hezký den :-) dnes máme špagety jen s máslem a kečupem:-8 jsme nějak rozlítaný a není čas na vaření:-)):-K

U nás dnes koprová s vajíčkem a bramborem:-p

Hezký slunečný den, dnes vařím krájené ptáčky a rýži.:-)

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

]