Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Veronika.Hrozna, před 21 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Tak takové teplo už nebylo dlouho, na ochlazení jsem si…“ Veronika.Hrozna, před 17 minutami
„Ahojky všem, dnes asi kolem 15.h. bylo 42°C, před hodinou…“ Nadja, před 55 minutami
„Dobrý večer😊, ráno jsem udělala snídaňovou misku s ovocem a…“ MarcelaPa, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
8. 12. 2011 11:57
8. 12. 2011 11:13
8. 12. 2011 10:26
V pořádku Václave
8. 12. 2011 08:55
7. 12. 2011 23:18
7. 12. 2011 21:00
Dnes jsem dělala zapečené těstoviny co lednička dala a ted v troubě suším kokosové pusinky.Mám jich 3 plechy a syn se měl ptal,jestli to má zítra na svačinu
Zítra udělám smažené kuře a brambory,asi
7. 12. 2011 15:54
7. 12. 2011 11:15
7. 12. 2011 07:57
7. 12. 2011 07:51
A o jídlech. Když nakrájím okurky do omáčky, ještě to není znojemská a možná že okurky nejsou ani ze Znojma, ale dělají je Vjetnamci. A i ostatní jídla si přivlastňujeme i když nejsou originál v dobrém úmyslu, že komu to sdělujeme, tak ho chceme připravit na určitou např chuť, vzhled a pod. Tak byly pojaty i moje informace, aby ostatní mohli posoudit určité možnosti jistého receptu. Nikdy jsem netvrdil, že fotky jsou moje a případnou chválu např. na fotky z různých akcí /výlovy, výlety po Jižních Čechách a pod. / jsem vždy uvedl na pravou míru, že jsou od přátel. Jinak ještě na závěr. Znovu se omlouvám a již nikdy nebudu používat foto od nikoho, i když jsem i jeho zvýhodnil a zviditelnil. Nedokázal jsem docenit, že by někdo dokázal urazit se pro takovouto prkotinu. Možná právě o to šlo. Vždyť na sebe upozornil jako určité celebrity , když sami mají rádi skandály aby se zviditelnili . No nic i bez toho doážu žít a doufám, že ti to bude Iljuso ku prospěchu a uspokojilo a zvýšilo to tvé sebevědomí.
6. 12. 2011 22:23
6. 12. 2011 17:58
6. 12. 2011 16:40
6. 12. 2011 16:39
Chcete-li si něco přečíst o autorském právu fotografií, mrkněte sem http://www.fotoradce.cz/fotografie-a-autorsky-zako...
Vím, že to Vašek neudělal se zlým úmyslem, a mrzí mě, že se některé z vás, aniž by znaly pravdu, na Iljusu tak vrhly. I ona jen slušně bránila své právo.
6. 12. 2011 16:22
Na druhej strane si myslim, ze iljusa mala pravo poziadat o odstranenie svojej fotky....ma to jasne uvedene na svojich strankach, ze si nepraje kopirovanie. preto nechapem tu negativitu voci iljusi.
Předchozí 1 … 2293 2294 2295 2296 2297 … 2914 Další