Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

janatka: ty jsi šikulka,krásně jsi napekla;-):yes:

Hezký podvečer. Já pekla chléb, rohlíky a připravila k večeři
<3;-)

Zelnáky jsou moc dobré<3:-K

Včera jsme měli přírodní kuřecí prsa s bramborem. Pro Petra ještě zbyl kousek na dnešek, já si udělala volské oko na topince. Zítra asi udělám kuře na medu, aby Petrovi zbylo i na pátek na chatu. Nebo jsem v mrazáku našla kousek vepřového - tak uvidím, co si vybere. Mám tady hlavičku zelí, tak to si udělám já - někde jsem četla recept na zelí zapečené s těstovinama, tak bych to ráda zkusila.

tara23: žampiony jsem ještě nezkoušela;-)

Nadja: ještě ty mi dělej chutě :-D

Příjemné odpoledne všem.
;-) tara23: já o kyselé houby zrovna dvakrát nestojím, ale kolega jednou přinesl do práce sklenici naložených maličkých masáků - byla to velká lahůdka, která zmizela kosmickou rychlostí.

Simona Skolakova: Simčo promin, blbě jsem četla:-D. Jak slyším o zaveřených houbách jsem jak v tranzu:-D. Myslela jsem, jestli nezavařujete třeba žampiony nebo něco podobného :-D

tara23: Věrko,ty houbičky v sezoně zavařuji já teda když jsou,že:-Djá je pokrájím na větší kusy a ovařím v octové vodě,pak nechám vychladnout a připravím si lák dělám z Deka,pak do každé skleničky dám kuičky pepře,nové koření a hořčičné semínko,mám nachystanou nakrájenou cibuli na měsičky,a pak dávám houby do skleniček a prokládám cibulí,naleju lák a dám sterilovat do trouby a je hotovo.Houby používám lesní směs a na podzim dělám tak václavky.<3ryzce jsem měla jen jednou,ale to je lahůdka,nedivím se,že jsi byla lakomá:-D:-D:-D

Simona Skolakova: Simčo a rychle recept na houbičky co nakládá manžel. A hlavně jaké to jsou. Já si v listopadu naložila rysce a už dávno nejse :-Q. Teda byly jen 2 skleničky, které jsem snědla na posezení a nikomu jsem nedala ochutnat :-Q

Pekný deň, u nás dnes "držková" z kotrče a cestoviny s kelom, teda českou kapustou - rýchle a dobré.

Hezký den:-Kpolévka nudličková a uzená krkovička s bram.kaší a kysané zelí a manžel nakládané houbičky v octě;-)

Ted jsem se zasmála:-). Snacha i zet jsou od jara na neschopence a oba jsou od února uschopnění.
Před chvélí Iva volala a tak opatrně" Věruško, co budeš o víkendu vařit?". Když jsem se zeptala proč, tak prý že měla mít o víkendu noční ( dělá sestru v Motole), ale že jí volali, že je změna a má oba 2 dny denní.
Volala Zbynkovi, který je taky do konce týdne v práci. Jestli Matesovi než půjde něco uvaří?
A on jí prý odpověděl" Zkus mámu:-D"
Pro mě je to samozřejmé, ale pobavila.
Mám v plánu řízky, tak není co řešit. Jen se s ním musím domluvit na příloze. Chtěla jsem zkusit podle miky Jarní bramborový salát:-D<3.
Matesovi je 14, hlídat už nepotřebuje lecos už si udělá i sám:-)

Simčo, Marcel ani nevíte jak vám rozumím. Už jsem tady říkala, že mám jídelníček naplánovaný na celý týden. Všem říkám, že chci vědět min. 3 dny dopředu kdy přijdou na oběd. Jinak at přijdou, ale že jim uděláme jen kafe a jestli chtěji něco k němu at si přinesou :-Q
Ella je daná, je to podle rozvrhu. Tenhle rok pondělí a středa. Dávám jí většinou vybrat ze 2 jídel, o kterých vím, že je jí.
Dnes to byly fleky s uzeným a nebo kuře na paprice. Vybrala si fleky <3:-K. Předhodím jí je s kyselou okurkou a bude spokojená <3:-D.
Všichni jsou ohlášený na pondělí a už ted vím co jim uvařím :-Q
K večeři zkusím zelnáky. Ještě jsem je nikdy nedělala, tak si vyberu nějaký recept. O zelí se mi už i zdá :-Q

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více