Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 12 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, u nás dnes k obědu lečo, zásadně s chlebem,…“ MarcelaPa, před 12 hodinami
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 19 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 20 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
13. 10. 2013 19:29
13. 10. 2013 19:28
13. 10. 2013 18:39
V téhle chvíli jsou jakákoliv slova zbytečná. Máš hodně těžkých chvil za sebou, ale také před sebou a k těm Ti přeji mnoho sil
13. 10. 2013 09:29
13. 10. 2013 09:00
13. 10. 2013 08:19
12. 10. 2013 20:44
12. 10. 2013 18:11
Nemůžu jinak než souhlasit s Yanullkou,napsala vše a není k tomu co dodat
Cítím s tebou, drž se
12. 10. 2013 17:03
VENOUŠKU ještě jednou i tady upřímnou soustrast a drž se
12. 10. 2013 16:23
Vím, že mnohem radostnější je sem dávat přání k narozeninám a svátkům, ale i tyto události bohužel k životu patří
Pro Libušku.
Píši toto psaníčko, i když vím,
že pro Tvoji Libušku už tady na zemi nesvítí sluníčko.
Věřím, že do posledních sil bojovala,
ale i když nakonec tu svoji životní bitvu prohrála,
byla moc a moc statečná,
ta všemi milovaná manželka, maminka i babička.
I přes její silnou vůli nebylo jí dále přáno, aby se probudila jako každé ráno
a šla za povinnostmi svými,
nehledíce na bolesti a splíny.
Její cesta tam "nahoru" možná trvala chvíli pouhou, ona však ušla cestu života dlouhou.
A mnoho dobrý věcí vykonala,
i když šance vše dokončit jí nebyla dána.
Určitě se bude mít hezky tam, kde člověka už nic nebolí,
bude se dívat, jak k nebi létají orli i sokoli
a také divoké husy, seřazené jako vojáci, kdesi za obzorem, když se vytrácí.
Pozoruj Libuško z nebeského obláčku to lidské hemžení
i stálé pachtění se za něčím, co pak už k ničemu není,
když tu člověk pak stejně všechno opouští
a jen bolest v slzách blízkých, co tu zbyli, se těžce rozpouští.
Zármutek a velká bolest je v srdcích Tvé milované rodiny,
nikdo z nás však nezná dne ani hodiny,
každého z nás tato cesta také čeká,
pro některé krátká, pro jiné zase těžká.
Tvá duše došla nyní Libuško ke svému cíli,
ale jednou se sejdeš se všemi, kteří Tvému ♥ byli drazí a milí.
Upřímnou soustrast milý Václave, Tobě i celé Tvé rodině.
10. 10. 2013 06:22
9. 10. 2013 18:08
8. 10. 2013 19:45
8. 10. 2013 10:54
Všem Věruškám i dalším dnešním oslavencům přeji zdravíčko a všechno nejlepší
8. 10. 2013 10:31
Předchozí 1 … 451 452 453 454 455 … 930 Další