Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 3 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, u nás dnes k obědu lečo, zásadně s chlebem,…“ MarcelaPa, před 2 hodinami
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 10 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 11 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
12. 9. 2013 12:07
12. 9. 2013 11:57
12. 9. 2013 11:45
12. 9. 2013 11:33
Mánička či Marienka
plnoštíhlá nebo tenká
dneska svátek oslaví.
Maris, Máňa, Marie,
tohle jméno prima je.
Připíjím Vám na zdraví!
Maruška anebo Majka
jméno něžné jako krajka
pro maminku, babičku.
Máří, Manka, Mařenka
křehká jako skleněnka.
Zaslouží si hubičku.
Pro Madlu a Mančinku
co má osud ve vínku?
Dost lásky i nadějí?
Pro Marunku, Maryčku
dneska mějte kytičku.
Ať se na nás usmějí.
12. 9. 2013 11:02
12. 9. 2013 10:12
12. 9. 2013 09:54
12. 9. 2013 09:05
12. 9. 2013 08:05
12. 9. 2013 07:26
Zároveň přeji všem Mařenkám, Maruškám, Marienkám a Mariím, jen to nejlepší, co si kdo může přát
12. 9. 2013 06:06
11. 9. 2013 23:02
11. 9. 2013 23:00
11. 9. 2013 12:47
Dnes jsem našla přání k svátku,
schovám si je na památku.
Mé milé vařící dámy,
díky, že smím kuchtit s Vámi.
Mějte krásné babí léto,
a v srdíčku pěkně teplo.
- přeje Vám od srdíčka
Vaše "Danča - básnička".
Jsem tak ráda, že Vás mám,
je mi s Vámi zkrátka fajn!!!
10. 9. 2013 18:44
Předchozí 1 … 463 464 465 466 467 … 930 Další