Pečená jehněčí krkovice se suchou marinádou
Recept ještě nebyl hodnocenMäso vložíme do pekáča. Všetky prísady na suchú marinádu premiešame a zmesou mäso natrieme. Necháme v chlade odležať cca 12 hodín.Potom pridáme na kolieska nakrájanú…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 474 kJ / 113 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 18,90 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 18,90 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 4,20 g |
| – nasycené | 2,05 g |
| – nenasycené | 1,47 g |
| –– mononenasycené | 1,32 g |
| –– polynenasycené | 0,15 g |
| ––– omega 3 | 0,07 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodík | 91 mg |
| Sůl | 0,23 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Mäso vložíme do pekáča. Všetky prísady na suchú marinádu premiešame a zmesou mäso natrieme. Necháme v chlade odležať cca 12 hodín.Potom pridáme na kolieska nakrájanú…
Jehněčí krkovici potřeme pastou z bazalky, česneku a oleje, necháme odležet a poté ji pečeme doměkka v troubě. Na závěr maso odkryjeme a dopečeme dozlatova, čímž získáme…