Mašle - suroviny a ingredience
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 0,00 g |
| Tuky | 0,00 g |
| – nasycené | 0,00 g |
| – nenasycené | 0,00 g |
| –– mononenasycené | 0,00 g |
| –– polynenasycené | 0,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 0,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 0 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 0,00 g |
| – cukry | 0,00 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Recepty s touto surovinou
Patrový čokoládový dort s marcipánovými květy
Recept ještě nebyl hodnocenNa korpusy ušleháme dotuha sníh se špetkou soli a cukrem, všleháme postupně olej a žloutky a nakonec vmícháme mouku s kakaem (podrobněji odkaz viz odkaz v poznámce).…
Kokosové slepované cukroví
Recept ještě nebyl hodnocenVykrájené tvary z tohoto těsta působí samy o sobě velmi ozdobně díky nerovnému povrchu s prosvítajícím kokosem. Stačí je proto jen slepit marmeládou smíchanou s kokosem…
Dort s tyčinkami a ovocem
Recept ještě nebyl hodnocenChcete vytvořit krásně vypadající dort snadno a rychle? Vyzkoušejte tento ozdobený čokoládovými tyčinkami či plněnými trubičkami. Hravě jej zvládnou i ti, kteří nemají…
Další suroviny
Přečtěte si Zobrazit více