uvařila 12. 2. 2011 08:34
dno-papír-kruh...ne papír nacpat dovnitř :)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 12. 2. 2011 08:34
dno-papír-kruh...ne papír nacpat dovnitř :)
uvařila 12. 2. 2011 08:32
forma s pečicím papírem
uvařila 12. 2. 2011 08:31
otočená forma s papírem
uvařila 12. 2. 2011 08:30
vyšlehaný sníh s cukrem - špičky musí držet
uvařila 12. 2. 2011 08:27
olej a žloutky už máme zašlehané
uvařila 12. 2. 2011 08:26
obracíme a obracíme, dokud se mouka s kakaem nevmíchá
uvařila 12. 2. 2011 08:25
těsto je promíchané, lehké, stále našlehané
uvařila 12. 2. 2011 08:23
ve formě, urovnáno, připraveno do trouby
uvařila 12. 2. 2011 08:22
hotový korpus - necháme chladnout