Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Tesco otevřelo zbrusu nový hypermarket v Kutné Hoře

Moderní hypermarket Tesco o prodejní ploše 3 000 m2 otevřel dnes své brány pro zákazníky v Kutné Hoře a přilehlém okolí. Prodejna se nachází na Masarykově ulici a je součástí nového retail parku s názvem A Centrum. Zákazníkům nabídne vedle široké a kvalitní nabídky čerstvých a trvanlivých potravin i spotřební zboží a nové módní kolekce značky F&F.

Nový hypermarket Tesco v Kutné Hoře nabízí zákazníkům prostředí moderního obchodu s širokým sortimentem potravin a dalšího zboží včetně služeb finančního servisu a mobilního operátora Tesco Mobile. Zákazníci mohou využít i službu Scan&Shop s možností mobilní platby s tím, že nakoupí přímo do své nákupní tašky a zaplatí on-line ze svého telefonu. Každodenní péči o zákazníky obchodu bude mít na starosti 50 zaměstnanců. Obchod bude otevřen každý den od 7:00 do 22:00. 

„Náš nový hypermarket v Kutné Hoře bude pomyslnou vlajkovou lodí našich obchodů typu kompaktního hypermarketu. Zákazníkům umožní pohodlný nákup v příjemném prostředí s řadou dalších benefitů včetně věrnostního programu Clubcard. Navíc v rámci tohoto týdne máme pro zákazníky připravenu speciální akční nabídku zboží, kterou budeme průběžně měnit až do začátku prosince.  Velmi mne také těší, že v krátké době po sobě otevíráme druhý nový obchod,“ říká Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro ČR.

V rámci nového obchodu Tesco se mohou zákazníci těšit na sortiment:

  • Pekárny – v nabídce jsou cereální kaiserky, francouzské bagety, croissanty, donuty, jemné sladké koláče nebo slané snacky.  Nechybí ani různé druhy chlebů včetně celozrnných, toustových nebo žitných.  
  • Ovoce a zeleniny – spolupracujeme s těmi nejlepšími pěstiteli tak, abychom zaručili tu nejvyšší kvalitu.
  • Obslužných pultů – s nabídkou originálních i klasických a oblíbených lahůdek, čerstvé sýry a maso za výhodné ceny.
  • Výrobků prémiové řady Finest – skvělá kvalita a chuť ve spojení se zemí původu.
  • Tesco Mobile – virtuální operátor nabízí nízké ceny, levná data, velký výběr balíčků bez závazků a bez faktur.  
  • Tesco finanční služby – při nákupech je možné využít Tesco kreditku, nebo si pohodlně vyřešit půjčku na cokoli, případně výhodně sloučit půjčky do jedné.
  • Clubcard – pro nově registrované zákazníky aplikace věrnostního programu je připravena speciální nabídka slevových kuponů. 
  • F&F – nejnovější módní trendy – dámská, pánská i dětská kolekce na jednom místě.

Nový hypermarket Tesco v Kutné Hoře je součástí retail parku A Centrum, jehož celková plocha je přes 12 000 m2. Kromě potravinového obchodu Tesco jsou zákazníkům k dispozici i další prodejny s květinami, tabákem, lékárna Dr Max, fast food, Jysk, směnárna, Tedy, Deichmann, pekárna, Fast elektro, Orion, Super Zoo, Wiki, Tako, Rossmann, Sportissimo, Sinsay, NKD a Zásilkovna. Zákazníci mají k dispozici celkem 350 parkovacích míst.