Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 22 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Hezký den, po dlouhé době jsem si dneska pochutnala na…“ tara23, před 30 minutami
„Dobry vecer, u nas dnes pastyrsky kolac a zeleny salat,…“ hazel, před 8 hodinami
„Dobrý večer😊, my jsme dnes k obědu měli bramborovou kaši a…“ MarcelaPa, před 16 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
19. 8. 2021 06:29
18. 8. 2021 17:10
18. 8. 2021 17:06
18. 8. 2021 15:25
18. 8. 2021 13:00
18. 8. 2021 09:30
18. 8. 2021 07:20
17. 8. 2021 15:48
17. 8. 2021 09:11
16. 8. 2021 14:49
16. 8. 2021 14:39
No a pohár i to se stane
16. 8. 2021 14:06
16. 8. 2021 14:04
Ja v poslednich dnech nemela ani moc casu sem nahlizet a to je mozna dobre, protoze mi pak stejne stale jen delate laskominy
S varenim jsem to placala tak nejak.. no placala...
Bylo ale Simi konecne to kure na paprice, jak psi mi radila recept. ale nevim, zda se to povedlo, manzelovi to moc "nejelo"
(mozna, ze jsem to prehnala s paprikou..)
Pak smazeny patizon, polevka s kvasnicovymi knedlicky.
Objevila jsem tomatillos ( neco jako zelena rajcata) a vyrobila salsa verde s chili, cesnekem a koriandrem. Je to moc dobre ke grilovanym masum a da se to uchovat i v lednici delsi dobu.
Bylo i retro - kureci prso s broskvema a hranolkama a puding s ovocem a galaretkou.
Dnes jsem v polskem obchode koupila lisky, tak z nich asi udelam omacku jen s knedlikem. No a protoze, uz mne ty nase fazolky zacinaji rust uz i z usi, tak jsem si tam koupila pro sebe i peknou tlacenku - bude s cibuli a octem ( no manzel jeste zvladne ty fazolky s lososem a zeleninou k veceri
16. 8. 2021 09:48
16. 8. 2021 09:11
Předchozí 1 … 1011 1012 1013 1014 1015 … 2914 Další