Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 5 hodinami
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Hezký horký den, u nás dnes kuřecí čína, rýže a okurkový…“ tara23, před 5 hodinami
„Hezký den dnes si dáme jen kuří polévku,pak jedeme oba na…“ Simona Skolakova, před 5 hodinami
„Dobry vecer, u nas jeste zbytek kvetakove polevky , a…“ hazel, před 17 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
21. 8. 2025 08:04
21. 8. 2025 08:00
20. 8. 2025 21:48
20. 8. 2025 19:14
Simčo, dnes je mi už o trochu lépe, ani nemám teplotu, jen rýmu, kašel, včera jsem měla skoro 39 stupňů.
20. 8. 2025 18:40
20. 8. 2025 18:37
20. 8. 2025 16:41
u nas varim ve velkem, mame zde tri vnucky na obed i na veceri. Tak ze naprani zeleninova polevka s krupickou a vajickem, nezbylo ani kapka😄. K veceri budou testoviny- linguine s porkem , rajcaty a kureci prsicka. Deda koupil pro ne desert loupacky s cokoladou. Vsichni tri maji vecer fotbal, ale to jiz rodice maji na starosti.
Pocasi pekne pro me , 19 stupnu .
Julii, to vypada hodne jedle, a zrovna tak bramboracky , zebirka a cesnecka. Koupili jsme u farmaru cesnek, a je pekne silny, jak delany na cesnecku.😋
Vypinac od trouby ,jeste nemame, pry to trva delsi dobu nez ho dostanou. koupila jsem si svestky, tak je manzel vypeckuje a dam je zmrazit, tak ze budou pripravene na ten kolac.😀
20. 8. 2025 15:51
Zrovna dneska jsem se ptala Matyho jestli může bramboráčky bez masa 😁😁 a prý jo. Tak snad příští týden. To je poslední, kdy pro něj vařím 😀
20. 8. 2025 15:45
20. 8. 2025 10:30
20. 8. 2025 09:09
20. 8. 2025 08:55
19. 8. 2025 21:14
ja jsem tak premyslela a vybirala co dnes budu varit, az jsem se "najedla" z receptu a udelala jsem jen cockovy salat.😁
19. 8. 2025 21:10
19. 8. 2025 17:50
A pribináček je super, krásně nazdobený a určitě moc dobrý.
Předchozí 1 … 212 213 214 215 216 … 2912 Další