Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 5 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, u nás dnes k obědu lečo, zásadně s chlebem,…“ MarcelaPa, před 5 hodinami
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 12 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 13 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
19. 9. 2013 14:30
17. 9. 2013 17:19
17. 9. 2013 16:32
17. 9. 2013 13:21
17. 9. 2013 13:19
17. 9. 2013 13:11
17. 9. 2013 13:10
17. 9. 2013 12:55
17. 9. 2013 11:50
Naděnku Rebeku (a dašlí jmenkovkyně) jsem dnes stihla, takže, Rebi a Vy další:
Měj pořádnou oslavu,
dej si bacha na hlavu!
Víno bývá občas zrádné,
člověk po něm někdy spadne.
Jenže když jsi zdravotnice
zkušeností míváš více.
Kdo umí pít, ten se směje,
a kdo ne, pak ráno kleje*
Já Ti ale, holka, přeji,
ať se mejdan líbí.
Ať se Tě vezmou obloukem
všechny "gastrochyby"
* anebo i něco jiného, to se taky rýmuje, ale do gratulace se to jaksi nehodí
17. 9. 2013 11:29
17. 9. 2013 10:57
17. 9. 2013 10:41
17. 9. 2013 09:09
17. 9. 2013 08:48
17. 9. 2013 08:06
A moc se omlouvám, ale dodatečně přeji všechno nejlepší, hodně zdraví a pohody i Bahulce
Předchozí 1 … 460 461 462 463 464 … 930 Další