Pikantní bůčková pomazánka
Recept ještě nebyl hodnocenMáte chuť na opravdu lahodnou a pikantní masovou pomazánku? Vyzkoušejte tento recept na pomazánku z pečeného bůčku. Je to sice kalorická nálož, ale ta božská chuť za to…
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 247 kJ / 59 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 5,00 g |
| – z toho živočišné bílkoviny | 0,00 g |
| – z toho rostlinné bílkoviny | 5,00 g |
| Tuky | 1,00 g |
| – nasycené | 0,50 g |
| – nenasycené | 0,50 g |
| –– mononenasycené | 0,50 g |
| –– polynenasycené | 0,00 g |
| ––– omega 3 | 0,00 g |
| Vláknina | 5,00 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodík | 4,00 g |
| Sůl | 10,00 g |
| Sacharidy | 5,00 g |
| – cukry | 4,50 g |
| ––– laktóza | 0,00 g |
Máte chuť na opravdu lahodnou a pikantní masovou pomazánku? Vyzkoušejte tento recept na pomazánku z pečeného bůčku. Je to sice kalorická nálož, ale ta božská chuť za to…
1/Nerozmrazene tycinky nalozime do testicka, ktere jsme si udelali ze vsech shora uvedených surovin a dame na 1 hodinu co chladna. 2/Nasledne pote smazime tycinky…
Na troche oleja opražíme narezanú cibuľu, pridáme na kocky nakrájané mäso a opražíme ho. Pridáme papriku, paprikovú pomazánku, kečup alebo pretlak, rozotretý cesnak,…
Hovězí zadní maso se skvěle hodí k dušení. K dokonalosti potřebuje jen trochu péče v začátku a dostatek času při samotném dušení. Sterilovaný celer mu propůjčí skvělou…
Na vále, posypaném hladkou moukou, si rozválíme listové těsto. Polovinu rozváleného těsta potřeme pikantní pomazánkou Saba, poklademe orestovaným pórkem,orestovanou…
Krůtí maso očistíme, osušíme papírovou utěrkou a pokrájíme na kousky velikosti sousta a dáme do mísy. Sójovou omáčku smícháme z olivovým olejem, nálevem z Moravanky a…
Uhorky a paradajky narežeme na kocky, pridáme olivy, osolíme, jemne okoreníme a premiešame. Polejeme olejom, pridáme pomazánku a premiešame. Necháme v chlade odstáť. …
Kotlety (nerozklepávám) z obou stran potřeme štiplavou paprikovou pomazánkou a obalíme v hladké mouce. Na pánvi rozehřejeme máslo s olivovým olejem a z obou stran na něm…
Zapneme ruru a dobre ju vyhrejeme. Kuracie prsia narezeme na dlhe pasy, posolime ich a polozime ich na vacsi kus alobalu. Jogurt, horcicu, stiplavu papriku vymiesame…