Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čeká vaše děti důležitý den? Do přípravy můžete zapojit podzim i pěkně zralá jablíčka
Zdroj: Unsplash

Slaví vaše děti narozeniny nebo jste se rozhodli pro velké hlídání? Nabídněte dětem zdravé svačinky, zábavu i dokonalý dort a udělejte jim krásný den zahalený do podzimního kabátu z jablíček.

Udělat dětem krásné narozeniny je velký oříšek pro všechny rodiče. Je třeba vše pečlivě naplánovat, udělat pozvánky, koupit balónky, ozdobit stůl, vymyslet zábavu a připravit občerstvení.

Cukrovinky pro děti

Cukrovinky jsou pro oslavu nezbytnou záležitostí, ale můžete vyzkoušet i zdravější sladkosti, které obsahují ovoce, nemají žádný cukr a zasytí mnohem lépe. Takovou dobrotou může být lízátko z jablíčka, které si děti mohou ozdobit sami a o zábavu je na chvíli postaráno.

Na stůl nachystejte kvalitní čokoládu, karamelovou polevu, oříšky, sušené ovoce a nechte děti popustit uzdu jejich fantazie.

  1. Jablka omyjeme, rozpůlíme a odstraníme ohryzek.
  2. Napíchneme na dřívko od nanuku.
  3. Poléváme kvalitní rozpuštěnou čokoládou, karamelem, oříšky, sušeným ovocem, zdobíme podle libosti.
  4. Necháme vychladit.

Podobnou aktivitou, při které si děti vytvoří vlastní dobrůtku, jsou plněná jablíčka. Můžete je vyzkoušet i pro dospělé ke kávičce.

Vrcholem každé oslavy je samozřejmě dort, vyzkoušejte nepečený zázrak s piškoty, jablíčky a smetanou. Oslava může začít, užijte si ji. Všechno nejlepší.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky

Marie

Náhodný recept Zobrazit více

Nejnovější recepty Více