Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Naše kuchařka 2 právě v prodeji!

Do obchodu

Upečte dětem k jejich svátku cupcakes (kapkejky). Jsou jednoduché na přípravu a děti z nich budou mít radost
Toprecepty.cz

Kapkejky jsou malé zdobené dortíky, které k nám přišly z Ameriky. Malý sváteční moučník se skládá z muffinu a polevy nebo krému. Ozdobený bývá např. bylinkami, ovocem nebo cukrovým zdobením.

Upéct muffiny je jednoduché a zvládne to kdejaký začátečník. Udělat krém nebo polevu také nemusí být složité. Zdobení záleží na chuti obdarovaných.

Jak vytvořit ty nejlepší cupcakes

Jak na muffiny jsme před časem popsali v jiném článku včetně několika vychytávek a nápadů. Upečené vychladlé muffiny ozdobte krémem nebo polevou. Můžete je i částečně vydlabat a naplnit krémem nebo ovocem i uvnitř, nejen na povrchu.

Krémy ke zdobení cupcakes

Krém doporučujeme nějaký lehčíjogurtový, tvarohový, žervé, smetanový, lemon curd a další. Máslové těžké krémy se k muffinům příliš nehodí a děti často dávají přednost odlehčeným osvěžujícím chutím.

Čím cupcakes ozdobit

Zdobit lze čímkoliv jedlým, co se k dané chuti hodí: čokoládou, ořechy, ovocem, koupeným cukrářským zdobením, želé bonbony, lístkem meduňky nebo máty apod. Záleží na šikovnosti tvůrce. Ale zdobit lze i velmi jednoduše.

Udělat dětem nebo někomu blízkému radost zdobenými dortíky potěší i darujícího. V našem webovém prostoru najdete jistě dostatek inspirace.

Tento tip je užitečný  (1x)

Pokud se vám tip líbí  klikněte na tlačítko

Komentáře

Nejsou zde žádné komentáře.

Přidat komentář

Přidat komentář

Další tipy a triky

Novinka!

Naše kuchařky

Do obchodu

Každé ráno pro Vás vyberu osvědčené recepty a pošlu Vám je e‑mailem. Vaše Marie Marie

Přidejte se k více jak  100 000 odběratelům