uvařila 17. 4. 2014 20:57
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
uvařila 17. 4. 2014 20:57
uvařila 17. 4. 2014 20:52
uvařila 17. 4. 2014 20:52
uvařila 17. 4. 2014 20:49
uvařila 17. 4. 2014 18:50
uvařila 17. 4. 2014 18:49
uvařila 17. 4. 2014 18:41
uvařila 17. 4. 2014 18:40
uvařila 17. 4. 2014 18:07
uvařila 17. 4. 2014 18:06
uvařila 17. 4. 2014 18:04
uvařila 17. 4. 2014 16:15
uvařil 17. 4. 2014 15:58
uvařil 17. 4. 2014 15:58
uvařila 17. 4. 2014 15:40
uvařila 17. 4. 2014 15:40
uvařila 17. 4. 2014 14:57
Přidáme omáčku,rozdrobíme bujón,podlijeme vodou a 15minut dusíme.Na přílohu se hodí opečené brambory,nebo hranolky
uvařila 17. 4. 2014 14:57
Omáčku smícháme s kořením.Cibuli necháme zesklovatět,přidáme játra,prudce orestujeme a necháme malinko pustit šťávu
uvařila 17. 4. 2014 14:57
Složení omáčky zakoupené v Lidlu
uvařila 17. 4. 2014 14:56
Část použitých surovin
uvařila 17. 4. 2014 14:56
Detail
uvařila 17. 4. 2014 14:56
Krůtí játra v medové šťávě
uvařila 17. 4. 2014 13:40
uvařila 17. 4. 2014 13:40