Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Způsobů na zhubnutí je víc než dost. Avšak každý, kdo se snaží zhubnout seriózně a natrvalo už jistě ví, že převratné zázračné pilulky ani "zaručené" diety nefungují. Pokud chcete být opravdu ve svém úsilí úspěšní, poznejte, jak se dá vařit jinak a lépe.

Správné podmínky, které si vytvoříme při hubnutí, jsou základním předpokladem úspěchu. A protože špatné stravovací návyky a přejídání vedou k obezitě, naskýtá se otázka: Jak začít vařit jinak, zdravěji a lépe? Na trhu se objevila absolutní novinka: keramická pánev Dry Cooker Delimano. Je prvním produktem, který značka Delimano Ceramica představuje už i u nás, v České republice. V její nabídce jsou velmi kvalitní produkty vyráběné v Itálii, které splňují náročné požadavky na zdravé vaření bez tuku.

\"Pánev

Pánev Delimano Dry Cooker představuje skutečně kvalitní, moderní metodu pro přípravu zdravého jídla, které si zachová všechny výživné látky, protože vaří bez tuku a bez jakýchkoli nadbytečných kalorií. Používá se k přípravě dietních, zdravých a netučných pokrmů, které díky Dry Cooker dokážete vařit, dusit i smažit téměř bez tuku. Tajemství spočívá ve střední části pánve, která je vyvýšená a umožňuje tak rovnoměrné proudění tepla. Teplý vzduch neustále cirkuluje ze strany na stranu, shora dolů, a tak proniká všemi potravinami najednou. Jídlo proto uvaříte rychle, rovnoměrně a díky inovativnímu materiálu, ze kterého je pánev zhotovena, si navíc zachová všechny vitaminy, minerály i šťávu a barvu (zejména zelenina).

\"Pánev

Delimano keramická pánev Dry Cooker je absolutně ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí zhubnout, ale nedržet přitom strohou dietu, dále pro diabetiky a pro ty, kteří mají vyšší hladinu cholesterolu. Je skvělým pomocníkem na udržení štíhlé linie a zdravého stylu stravování i na přípravu zdravých jídel pro děti. Pánev Delimano Dry Cooker je zkrátka pro všechny, kteří chtějí omezit příjem tuku a kalorií, ale přitom jíst téměř všechno, co mají rádi.

Kvalitní italská značka Delimano tedy konečně vstoupila i na český trh a laťku nastavila skutečně vysoko - mimořádně kvalitní a zdraví prospěšná keramická pánev Delimano patří mezi nejlepší produkty, které momentálně naleznete v našich obchodech i online na www.delimano.cz.

\"Delimano\"

Komentáře

Michaela

4. 6. 2012 11:35

Když vidím Zounara nevěřím mu ani slovo :-) Díky ordinaci v růžové zahradě .... Švarc je strašný zmetek
:-//

Petruna

28. 1. 2012 18:43

dostala jsem jí k Vánocům a je skvělá...ještě najít dobré recepty a budu fit raz dva:)

Michal

23. 5. 2011 09:24

Vypada, ze by se na tom dalo dobre varit :-)):yes:

Přidat komentář

Přidat komentář


Naše edice

Zvýhodněné balíčky

Koupit

Marie