Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Co dnes uvařit?

hazel: Stáni u vás houby nerostou??Nebo není kam na ně jít,jsem zvědavá tak se ptám;-)Jo smaženice z hub je dobrota;-)ale dnes jste taky měli super obídek;-)<3

U nas budou kachni prsicka s ryzi a zeleninou. Upekla jsem jogurtovy svestkovy kolac, odpolednek caji. Hobouve rizecky, no tech si muzu jenom snit. Pamatuji si jeste z domu jak moc me chutnali houby s vajickem.
Vsem kdo prave vecerite preji dobrou chut

Hezký den:-Kvčera jsme dostali pár houbiček tak dnes bude dršťková z kotrče a houbové řízečky s bram.kaší a okurkový salát;-)

Přeji hezký den :-) dnes hrášková polévka a kuskus s houbami a s uzeným kuřecím stehýnkem ;-):-K

Hezký den:-K u nás dnes česnečka a segedínský guláš s knedlíkem.;-)

Hezký večer:-Kjá se byla dnes kadeřit,tak jsme dnes měli opravdu obídek,že by zdravotník zaplakal;-);-);-);-);-);-);-)my to měli snad po 10letech a koupila jsem každému 2 chlebíčky,ale i to se někdy stane,zítra to napravím,mám v mrazáku kuří vývar,tak bude dobrá polévečka,do ní asi krupicové nočky a vyndám kuří prsa a budou s boloňskou omáčkou a rýžovými nudlemi;-);-)
já nenapsala,že jsme měli každý čínskou polévku:-D

Přeji krásný večer :-) dnes polévka zeleninová s opraženou krupicí a kynuté borůvkové knedlíky posypané strouhaným tvarohem a polité máslem :-*:-*a zbylo trochu těsta tak jsem zabalila ještě pár jahod a budeme mít na zítra,ale ty poliji jogurtem a mám zítra s vařením volno :-D:-K

Dobry den a dobrou chut , kdo prave vecerite. Vecer jsme se vratili z vyletu a tak varil kde kdo .
U nas dnes bude obalovany kvetak peceny v troube,bramborova kase a znovu kaderavkovy salat. Uz se na to tesim.
Hezky jste tu navarili ,za ty posledni dny.

Dobré odpoledne:-K, poslední dobou jsem dělala šťavnatou sýrovou omeletu s bylinkami a čerstvými rajčaty s ledovým salátem, bramboračku, hovězí polévku s masem, drobením a játrovými knedlíčky, plněnou papriku v rajské omáčce, kynuté knedlíky, sendviče caprese s avokádem, rajčatovou šťávu-Blady Mery, chlebíček ze zbylých bílků.

Hezkou neděli. dnes jsem k obědu uvařila bramborové knedlíky plněné švestkami, sypané mákem a polité máslem. Švestkové knedlíky z bramborového těsta jsem dělala poprvé a byly moc dobré :yes::yes::yes:. Včera jsem tu měla děti s rodinami takže nás na oběd i na večeři byli hodně. K obědu jsem upekla kuřecí kousky v jogurtu s kroketami a ještě na přání snachy jsem dělala halušky se slaninou a s ovčí brynzou. Snacha sehnala pravou ovčí brynzu a halušky byly výborné. Na večer jsme grilovali maso , klobásy a hermelín. K tomu jsme měli 3 druhy salátů a ještě jsem upekla domácí housky. Sobota se vydařila pěkně jsme se navzájem užili, vnoučata se vyřádila na zahradě, na trampolíně, pískovišti i houpačce. :-8<3.

Pěknou neděli,dnes vývar s nudličkami a vepřové na kmíně

Přeji hezkou nedĕli :-)včera jsme mĕli hovĕzí líčka s bramborovou kaší a dnes to dojíme ;-) a upekla jsem rybízovou bublaninu :-D:-K

Dobré ráno :-K, dnes ještě máme zeleninovou polévku a bude smažený květák s bramborem a tatarkou. Na odpoledne k zobání párky v listovém těstě a k večeři domácí vlašský salát https://www.toprecepty.cz/recept/61163-vlassky-sal....

Hezký den:-Ku nás hovězí polévka s nudlemi a vepřové výpečky se zelím a knedlíkem;-)

Přeji pěknou sobotu :-K, dnes vařím zeleninovou polévku s rýži a vepřový guláš s knedlíkem. Na odpolední posezení jednohubky - česnekové a s pomazánkou z balkánského sýru a sušených rajčat. Upeču tvarohovou buchtu s povidly https://www.toprecepty.cz/recept/21886-uzasne-rych....

Přispět do diskuze

Přidat příspěvek

]