Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím z rozžhaveného obýváku Dneska toto, torteliny s…“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„Hezký den dnes kapustová polévka se žampiony a vepřový…“ Simona Skolakova, před 1 hodinou
„Hezký den, po dlouhé době jsem si dneska pochutnala na…“ tara23, před 2 hodinami
30. 8. 2021 16:03
30. 8. 2021 15:54
30. 8. 2021 15:41
Simi opět krásné fotečky a samé dobroty,na to,že jsi byla aktivní pracovně,jsi zvládla krásně navařit
30. 8. 2021 15:05
Opet moooc hezky navareno u vsech
Ja mela v poslednich dvou tydnech fofr a k tomu i"pracovne/toulavou botu", takze jsem to s varenim tak nejak koulela, jak se dalo, zadne zazraky, spis klasiky v ramci casovych moznosti.
Selska omeleta, polevka cockove/fazolove/rajcatova, losos, marinovany bucek, veprove kousky s porkem.
Na zitrek mam v planu celerovo/cuketove zeli podle Miky. Nejak nam ty cukety uz prerustaji pres hlavu :)
30. 8. 2021 14:41
Cocka volske oko take neni k pohrdani, no tak to zase jindy. Dobrou chut kteri prave vecerite.
30. 8. 2021 09:56
29. 8. 2021 17:49
Vy urcite jste po veceri ,tak hezky vecer a hezke probuzeni do pondelniho rana preji.
29. 8. 2021 10:27
29. 8. 2021 09:34
29. 8. 2021 08:02
29. 8. 2021 06:35
28. 8. 2021 18:43
u nás dnes byla jen rychlá zeleninová polévka,protože hned po o,jsme se jeli podívat na Historickou bitvu do Všetat byl to už 12.ročník,my o tom nevěděli a je to za humnami,od nás,bylo to super moc se nám to líbilo,tak tam jsme si dali druhé jídlo já gyros a manžel halušky se zelím,ale byl zklamán,že nejsou s bryndzou
28. 8. 2021 17:14
28. 8. 2021 14:20
28. 8. 2021 13:12
Předchozí 1 … 1008 1009 1010 1011 1012 … 2914 Další