Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Jajajajaapaja, před 43 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Zdravím z rozžhaveného obýváku Dneska toto, torteliny s…“ Jajajajaapaja, před 38 minutami
„Hezký den dnes kapustová polévka se žampiony a vepřový…“ Simona Skolakova, před 49 minutami
„Hezký den, po dlouhé době jsem si dneska pochutnala na…“ tara23, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
31. 7. 2021 16:04
31. 7. 2021 07:56
31. 7. 2021 05:32
30. 7. 2021 08:59
29. 7. 2021 11:07
29. 7. 2021 10:52
29. 7. 2021 08:24
28. 7. 2021 19:48
28. 7. 2021 19:19
28. 7. 2021 18:33
1. Ja jsem zde spis amater, co se vareni - a i foceni tyce
2. Ne vzdy, co na fotce vypada "sexy" i chutna "sexy"
3. Ja obdivuji stale kucharky zde, ktere nejenze maji dobre napady a zkusenosti, ale take je dokazi sdilet a popsat ve svych receptech, nafotit... poradit... inspirovat, at uz zacatecniky, ci starsi rocniky
No list by byl dlouhy,.. :- Marie Svarcova, Maris, Yanull, Mika, Andrea, Masula, `catleen, Tejaja, Bibinka, Recepty, Doga, casino.. atd. atd...no a pak i vsichni, co sice nevkladaji recepty,nefoti, ale sdileji co vari, davaji ostatnim inspiraci a rady, komentare.. jako treba Ty Simi, Michalka, Brontik nebo Milan.. opet atd.atd.
Ja dnes tedy nevarila, "business lunch" byl v Italske/Sicilske restauraci... mela jsem teleci rizek - a abych nebyla za "gurmanskeho barbara" priloha byla podle italskych zvyku pasta.. no moc mne to bez te bramborove kase nejelo... ale ja to zase nekdy brzy dozenu - pasta zvlast a rizek zvlast
O zitrejsim menu jeste neni rozhodnuto... asi neco rychleho ..
28. 7. 2021 12:23
27. 7. 2021 21:11
27. 7. 2021 20:34
27. 7. 2021 20:19
Ale jinak děvče bože,ty to jídlo dokážeš tak naservírovat,že to je radost pohledět,máš pro to cit a to se mi líbí!!!!Já se vždy na tvoje fotečky těším a pak na Marci,ale to se opakuji,ale děvčata nemějte mi to za zlé,mám potřebu vám to pochválit
27. 7. 2021 18:58
U nas to v poslednich dnech bylo takove lenivejsi, co se vareni tyce... ale byla rajska polevka, salat z pene "ala puttanesca" , kruti na zelenine a novych bramborach, Opet nas oblibeny losos.
Take jsem vyzkousela syrove nalozene kulicky od Mysulky, ale jeste nevim, jak dopadly...stale se marinuji...
Zitra bude obchodni obed a k veceri jsem uz predvarila bramborovo/porkovou polevku s kurecim masem.
Předchozí 1 … 1016 1017 1018 1019 1020 … 2914 Další