Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 1 hodinou
„Flavor Oils Supplier in USA- Bulk Supplier Online“ animeshbointel, před 1 hodinou
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Jajajajaapaja: br. knedlíky jsem nikdy nemrazila a přitom…“ tara23, před 1 hodinou
„tara23: zelí klidně i hotové, to se mi osvědčilo, ale co…“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
„Simona Skolakova: vánoční cukroví taky mrazím, ale už se…“ Jajajajaapaja, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
10. 6. 2015 15:52
10. 6. 2015 12:11
Nebudete věřit, přidávám se do klubu květákového mozečku - u nás byl včera
Dneska řízky z krkovičky, ranné brambory a okurkový salát
10. 6. 2015 07:54
Nadja:
Lidičky, tak to jsme se krásně shodli.
Obídek byl dobrý, zbylo i na večeři dětem, myslela jsem, že budou remcat,ale talíře byly vymetené
Dnes nevím, buď bude kopračka s vejcem a brambor a nebo pohádka mládí
9. 6. 2015 19:10
9. 6. 2015 12:53
9. 6. 2015 09:57
Polévka hovězí ze včera.Pórkovou , to ne , to radši párkovou...
Než jsem stačil vyfotit mojí porci, mamča mi čordla salát
20150607_120949_1589612582.jpg
20150609_111737.jpg
9. 6. 2015 07:30
9. 6. 2015 07:27
9. 6. 2015 07:01
8. 6. 2015 17:12
8. 6. 2015 13:48
8. 6. 2015 09:19
8. 6. 2015 06:46
7. 6. 2015 16:40
7. 6. 2015 11:51
Já bych se nebála ani toho většího zahuštění (pokud se mouka nepřipálí) - vždycky lze rozředit.
Pokud zahušťuješ jíškou, také ji dáváš hned na začátku?
Já pořád váhám, zda pomaláček koupit, když na něj nemám místo - to by znamenalo něco jiného vyhodit, ale pokud by se mi tam mouka nebo jíška nepřipalovala, tak bych do něj asi šla. Máme rádi omáčky a to stání u plotny a stálé míchání mne nebaví.
Pokud bys dělala jen omáčku bez masa (třeba koprovou, svíčkovou, rajskou) - jak dlouho a na jaký stupeň?
Předchozí 1 … 1781 1782 1783 1784 1785 … 2911 Další