Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ tara23, před 1 hodinou
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
„Reklama “ pavlina.simr, 21. 5. 2026 18:28
Poslední příspěvky
„Hezký den, dneska nevařím, dojíme vepřovou s knedlíkem. …“ tara23, před 1 hodinou
„Simona Skolakova: Simčo, čočka je u nás na jídelníčku v…“ tara23, před 1 hodinou
„Hezký den dnes kuří vývar a čočka s volským okem a kyselá…“ Simona Skolakova, před 3 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
26. 2. 2015 14:48
26. 2. 2015 14:47
Jo a kuřízky bych muži a dceři mohla dělat sedm dní v týdnu a stajně by se jim neomrzely. Měj se hezky a pozdrav maminku
26. 2. 2015 14:38
img_20150226_102951.jpg
26. 2. 2015 14:33
V Teplickém Albertu chystají nějakou výstavu prehistorických potvor
Ráno se tam v trafice bavila nějaká slečna,co propagovala značku cigaret s prodavačkou,že prý ráno zpívali pod Doubravkou ptáci.Odvětil jsem:“Kdepak ptáci,to jsem šel jenom z hospody...“
A dostal jsem,když se dochechtaly, zapalovač a zápalky,i když jsem si značku cigaret,co tam.ta slečna propagovala, nekoupil
20150226_133858.jpg
vid_20150226_102956.mp4
20150226_131537.jpg
26. 2. 2015 14:24
V sobotu chce mamka pomoct při přípravě hanáckých hertepláků s mákem, tak už asi vím, co bude k obědu v sobotu
26. 2. 2015 13:06
26. 2. 2015 10:13
25. 2. 2015 19:48
25. 2. 2015 19:29
25. 2. 2015 18:09
25. 2. 2015 17:58
Masula: koukám,že máš taky pěknou červenou papriku,já mám od Nových Zámků, domácí,taky barví jako ďas
25. 2. 2015 17:35
25. 2. 2015 12:12
25. 2. 2015 12:09
25. 2. 2015 08:40
Nadja:
Děkuju za odkaz, koláč vyzkouším, vypadá skvěle
Předchozí 1 … 1827 1828 1829 1830 1831 … 2912 Další