Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Nadja, před 11 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Veronika.Hrozna: ahoj Veru, na jakém principu ta chladící…“ Nadja, před 17 minutami
„Tak takové teplo už nebylo dlouho, na ochlazení jsem si…“ Veronika.Hrozna, před 1 hodinou
„Ahojky všem, dnes asi kolem 15.h. bylo 42°C, před hodinou…“ Nadja, před 2 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
11. 12. 2011 09:44
u nás frankfurská polévka, sededínek s domácím houskovým knedlíkem a moučníček dnes nebude, páč jdeme odpo na oslavičku a tam budou mlsky
krásný den
10. 12. 2011 20:38
10. 12. 2011 16:55
10. 12. 2011 13:11
10. 12. 2011 12:39
10. 12. 2011 11:55
10. 12. 2011 10:23
Žampióny oloupeme a trochu je navlhčíme. Děláme to proto jen, aby sůl přilnula všem. Trochu v mouce obalíme a vajíčkem prosytíme. Pak už ony pěkně lepí ve strouhance jak ve smetí. Olej pěkně rozpálíme , do zlatova osmažíme. Do oleje dobré dáti trocu sádla, tak to dělávala moje máti. A brambory jak jsem psal, uvařil a rozšťouchal. Když však ještě do nich pár škvarečků dáš, věř řádně si pochutnáš.
9. 12. 2011 22:12
9. 12. 2011 12:51
9. 12. 2011 12:45
9. 12. 2011 11:24
9. 12. 2011 10:58
9. 12. 2011 10:27
9. 12. 2011 10:13
8. 12. 2011 19:41
Předchozí 1 … 2292 2293 2294 2295 2296 … 2914 Další