Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ Nadja, před 18 minutami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Ahojky všem, dnes asi kolem 15.h. bylo 42°C, před hodinou…“ Nadja, před 32 minutami
„Dobrý večer😊, ráno jsem udělala snídaňovou misku s ovocem a…“ MarcelaPa, před 54 minutami
„Pekný podvečer dievčatá. Konečne ustúpila tá horúčava a dá…“ Julia Oskerova, před 1 hodinou
Přečtěte si Zobrazit více
5. 4. 2026 09:36
5. 4. 2026 09:34
Jen jsme uvařili kynuté knedlíky na zítra.
Včera jsme zase dostali od mladých kus uzené krkovičky. A zase problém, co s ní 😁.
Tak žádné schovávání, ukrojila jsem 3 plátky a dala do mrazáku. Budou někdy k čočce.
Zbytek jsem dala vařit do PH, udělám vejmrdu a bude večeře, možná 2 😁.
Vendula ani děti uzené nejí, vždycky ho od někoho dostanou a nejjednodušší je přihrát ho nám 😀. tentokrát jim ho přivezla teta zetě
5. 4. 2026 08:40
Jaruš,Drahuš moc děkuji💖
5. 4. 2026 08:13
Včera jsem na dnešek k bramborové kaši upekla sekanou se sýrem.Ale nějaký zázrakem zbyla ráno v ledničce taková decentní půlka,nechám ji skřítkům po studenu😁Pomalí se vykostěné,marinované koleno,co mělo být na zítra,no a zítra ať si skřítkové namažou třeba chleba se sádlem,páč já už do vaření házím vidle(kecám)😀
Simuško,všechno nej,nej,nejlepší
5. 4. 2026 06:35
4. 4. 2026 20:59
tak ja jsem upekla beranka, a jiz nevarim. Dnes jdeme k synovi, zitra k rodicum od nasi snachy. V pondeli je muj den na Velikonocni obed.
Hezky jsi ty Velikonoce uzijte v pohode s Vasimi nejmilejsimi.💐
4. 4. 2026 20:24
4. 4. 2026 18:08
4. 4. 2026 18:00
Manžel se stále stará, už jenom zítra a v pondělí snad už vstanu.
4. 4. 2026 17:37
4. 4. 2026 17:32
Je krásné, že jste se všichni sešli a o zábavu nebyla nouze🌸💐
4. 4. 2026 17:29
4. 4. 2026 15:59
4. 4. 2026 14:48
4. 4. 2026 14:42
Předchozí 1 … 53 54 55 56 57 … 2914 Další