Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 5 hodinami
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, u nás dnes k obědu lečo, zásadně s chlebem,…“ MarcelaPa, před 5 hodinami
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 12 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 13 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
26. 9. 2013 16:28
26. 9. 2013 14:27
26. 9. 2013 12:25
26. 9. 2013 09:32
26. 9. 2013 08:18
26. 9. 2013 07:48
26. 9. 2013 07:28
26. 9. 2013 07:14
pěkně si ho užívej, na nic se neohlížej
26. 9. 2013 07:12
26. 9. 2013 07:10
26. 9. 2013 07:00
26. 9. 2013 06:52
Krásný svátek, kamarádko
26. 9. 2013 06:42
25. 9. 2013 23:24
My tu také jednu máme mezi námi,
proto jí píši nyní blahopřání.
Andrejko, jsi vzorná mamka, pilná zahradnice,
skvělá kuchařka ještě více.
Verše mé jsou neumělé,
přeje Ti však mé ♥ celé,
hodně zdraví, štěstí, lásky,
od starostí neměj vrásky,
záda ať Tě nebolí, užívej si pohody.
Na starosti máš 3 chlapy,
ať si Tě hýčkají taky.
Nejsi přece robot Emil,
toho by si každý cenil,
u mamky je samozřejmé,
že se od sporáku nehne,
ani večer, natož ve dne.
Zapřáhni své hochy taky,
ať jednou nehaní Tě snachy.
Tatínek ať příkladem jde,
však my na ně vyzrajeme.
Ty dnes na gauči zaujmi líbivou polohu,
nožky pěkně nahoru a jen od nich přijímej dárky,
pozvi si i kamarádky.
Ať Tvůj svátek s Tebou slaví,
od toho je v kalendáři.
Užívej si dnešní den,
s radostí a úsměvem
22. 9. 2013 16:57
Dodatečně všem jen to nej nej
Předchozí 1 … 459 460 461 462 463 … 930 Další