Poslední diskuze
„Co dnes uvařit?“ MarcelaPa, před 1 hodinou
„OVOCNÉ KYTICE - krásný dárek“ maximilianx33, 25. 6. 2026 09:55
„Smoothie mixér“ maximilianx33, 29. 5. 2026 09:01
Poslední příspěvky
„Dobrý večer😊, u nás dnes k obědu lečo, zásadně s chlebem,…“ MarcelaPa, před 1 hodinou
„Zdravím dievčatá, tak u nás hic už od skorého rána a má byť…“ Julia Oskerova, před 8 hodinami
„Dneska vepřové na kedlubnách, včera s bramborem, dneska s…“ Jajajajaapaja, před 10 hodinami
Přečtěte si Zobrazit více
31. 8. 2013 06:52
Všechno nejlepší i všem ostatním dnešním"narozencům"
31. 8. 2013 06:00
přeji všechno nejlepší,hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenost.Ať Ti nedocházejí nápady a Topky stále frčí jako do teď
31. 8. 2013 03:46
Na rozdíl od mnoha děvčat, která s ním byla na srazech, jsem neměla čest ho poznat osobně, ale to vůbec nemá vliv na moji ranní gratulaci a chci mu popřát upřímně hodně zdraví, lásky i štěstí, ať na něj čeká třeba na rozcestí, ať se mu daří v osobním životě i v práci a na těchto stránkách přibývají další výborné recepty
30. 8. 2013 20:04
30. 8. 2013 17:49
30. 8. 2013 16:10
Zvláště,našim milým receptíkovým a foto příspěvkovým navíc:
Elize-kytičku
Markétce-kočičku
Ottíkovi-rybičku
a jako přídavkem ze Zlína pro všechny velkou hubičku
Všechno krásné a všechno nejlepší
30. 8. 2013 13:07
Proto doufám, že v Praze i Brně už čekají vyleštěné skleničky a chlazené vínečko se bude vyndávat z ledničky, na počest dnešních oslavenců, kteří dobře vaří, se bude přiťukávat na štěstí, lásku a hlavně zdraví. Pokud dovolíte, na dálku tisknu i já virtuálně Vaši pravici a posílám tuto narozeninovou zdravici
30. 8. 2013 08:40
30. 8. 2013 05:07
28. 8. 2013 12:18
28. 8. 2013 12:17
28. 8. 2013 12:16
28. 8. 2013 10:54
28. 8. 2013 10:37
28. 8. 2013 03:45
Předchozí 1 … 466 467 468 469 470 … 930 Další